نتایج جستجو برای عبارت :

هر چی بشه خیالم راحته!

-خی‌لی بهمون نزدیک‌تر از چیزیه که فکرشو می‌کنیم!مرگو می‌گم-
امروز فاطمه سلیمی رفت..واقعا رفت..دیگه از حالا به بعد پیش خدا است، دیدی به بچه‌ها می‌گن رفت پیش خدا؟حالا حالش خوبه.راحته. 
منم می‌گم رفت پیش خدا.شبیه خواب بود، مسجد، مقبره، ولایت، همه‌ی این‌جاهایی که حست می‌کردم.بازم می‌گم خوب شد رفت پیش خدا.یاد خودم و فاطمه افتادم وقتی امروز تو بغلم گریه می‌کرد وقتی ریحانه رو می‌دیدم که حالش بده که از هزاررتا فامیل و آشنا دوست بهتره.می‌دیدم
بسم الله الرحمن الرحیم

همه ش در مورد جنگ اراده ست!
معمولا گرفتن تصمیم های جدید راحته!
بعدش باید دید چقدر اراده داری!
خب نمیشه هم بهترین رو بخوای هم تلاش زیادی نداشته باشی!
بدین صورت است که هنوز امیداورم بتونم حلش کنم!D:
التماس دعا..
خوردمش؛
امروز...
گفتم بیام بهداری نشون بدم،
تو دلم باشه خیالم راحته!
هرجا میرم هست دیگه...
دلبرو...
خیالت جمع! درد نمیکنه!
فقط دیگه نمیشه دیدش...
آخه دانی که چیست دولت؟!
دیدارِ یار دیدن...!
ولی ندیدن بهتره از نبودنش.........

سیگار داری؟!

#چهرازی
#اپیزود_هجده
اول خواستم به خودم بگم راحته بعدشم خواستم ازش فرار کنم دیدم چه کاریه ؟ این انرژیی که میخوای صرف این کارا بکنی رو بذار صرف کنار اومدن باهاش و جلو رفتن 
بذار صرف صبر کردن اینطوری به صرفه ترم هست لااقل تهش از خودت راضیی میتونی ژست قدرتم بگیری که وای من چقدر قوی ام 
اما میدونی چیه ؟ این دومیه دردش بیشتره .... درد هم که پنجمین علائم حیاتیه :)

+که صبر راه درازی به مرگ پیوسته ست 
میگم: مامان!
بله؟
پس‌فردا کلم‌پلو درست کنیم.
_
مامان!
بله؟
هر سوالی دارین می‌تونین از گوگل بپرسین.
_
مامان!
بله؟
باید خونه رو رنگ کنیم. دیوارا خیلی بد شدن.
_
مامان!
_
مامان!
_
ماااااماااان!
بلهههه؟
کی گفته نباید واسه آبگوشت پیازداغ درست کرد؟ کی گفته با پیاز خام خوشمزه‌تر میشه؟
_
مامان!
بله؟
صدای چی بود؟
_
مامان!
عهههه! چیه انقد مامان مامان مامان مامان می‌کنی؟
چرا همیشه ماه رمضون نیست؟ آشپزیش راحته، ظرف شستنش راحته، خوابش راحته، فقط بعدازظهرهاش
آنه: من فکر میکنم که همه اتفاقا یه جنبه ی خوب دارن حتی اتفاقای بد، همین چیزاس که شخصیت آدمو میسازه!ماریلا: گفتنش راحته...
.
.
آنه: آقای مالکوم گفت که به احساس قلبم اعتماد کنم ، منم میخوام همین کارو بکنم!
Anne with An"E
#دیالوگ ماندگار
بادبادک میدونه تو زندگیش فقط به یک نخ بنده.
اون هم یه نخ نازک .
ولی خیلی قشنگ تو دل آسمون میرقصه و میخنده.
رقصیدنش قشنگ و دیدنیه .
چون مطمئنه که صاحبش حواسش هست که یوقت نخ رها نشه،خیالش راحته راحته.
این رو هم ایمان داره که اگه یه وقتی یه جوری نخ از دست صاحبش رها شد اون به جای بهتری خواهد رسید.
بادبادک قشنگه
بادبادک خوشرنگه
بادبادک شادترینه که با دیدنش لذت میبری.
بادبادک درس ایمان میده ؛درس اعتماد.
بهم نخندید ولی بالاخره فردا میخوام برم سراغ اداره ثبت شرکتها
یعنی همه اون انتخاب اسم و ... قبل ازهرگونه اقدام لازم بود
جو گیر شده بودم :دی
و خبر خوب این که امروز بالاخره بعد از ماهها انتظار حق الزحمه طرح پژوهشی ام واریز شد (حالا انگار چقدر هست)
و مهمترین امتیازش همینه که فردا که برم پیگیر بشم احتمالا باید برای ده تا جا فیش واریز کنم
و حداقل خیالم راحته که ی مبلغی تو حسابم هست برای این کارها
می‌گن شبکه‌های اجتماعی مثل خونۀ اجاره‌ای می‌مونن، موندگار نیستن، نمی‌شه روشون حساب باز کرد.
اما وبسایت مثل خونۀ خود آدمه؛ انگار سندش توی دستته و خیالت راحته که مال خودته و همیشه هست. 
خلاصه اینکه من بعد از راه اندازی کانال تلگرامی ریشِگی، دلم خواست یه خونۀ سند دار هم داشته باشه، و این‌چنین شد که...
سلام :) 
عمه در مورد بابابزرگم میگفت ، پدربزرگی که قبل از ازدواج بابا فوت شده بود ، و من هرگز ندیدمش ، میگفت بابا بزرگ داستان میگفته و قصه های شاهنامه و حضرت یوسفو  و تعدادی از آیات قرانو حفظ بوده ، دلم لرزید ، میگفت یه سری از نوار ضبطاش مونده که صداشو ضبط کردن ، و من نشنیدم اونا رو ، دلم خیلی میخواد بشنومشون ، شاید اینکه خوندن قرآن برای ما راحته ، ریشه داره از اجدادمون..
ادامه مطلب
چگونه بفهمیم در مسیر کتاب خوانی به درستی حرکت می کنیم؟
چطور بدونم کتاب خوان شده ام؟

خیلی راحته
اگه روزهایی که مطالعه نداشتیم، حالمون بده و احساس کمبود می کنیم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه از اینکه مدتیه به کتاب فروشی ها سر نزده ایم احساس بدی داریم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه به محض اینکه از خواب پا میشیم به جای گوشی، سراغ کتاب میریم، ما کتاب خوان شده ایم

اینکه از اول شروع کنی توی کارهای کوچیک راحته ولی توی ابعاد بزرگتر به طرز وحشتناکی سخته؛ اینکه بتونی همه ی درد ها و سختی هارو پشت سرت بذاری و نذاری وقت هایی که حالت دگرگونه و یادشون میفتی بهت غلبه کنن و بهم بریزنت. 
برای اینکه بتونم دوباره شروع کنم لازم دارم از حرف زدن های توی ذهنم خلاص بشم که دست از سرم بردارن که بتونم اصل کاری هارو ببینم.
بهش میگم تو چه جوری انقدر خیالت راحته؟  ذره ای واسه چیزی فکری نمیشی ؟ جای تو بودم نابود شده بودم :/
میگه همون انرژی که صرف منفی بافی میکنی ، صرف خوش بینی کن! هیچی هم که نباشه به اعصاب خودت فشار نمیاد ...
دلم میخواد بزنم دهنش رو خرد کنم با این کلیشه هاش ... ولی خب ! راست میگه . شعار نمیده . این خنده ی همیشگیش نشانی از درون تحت کنترل و به صلح رسیده اشه... خب این واقعا هنره. غم خودش میاد ،فکر و خیال خودش میاد ...
شاید هم ژنش اینجوریه...هوم؟ 
این یه نامه است به صورت ناشناس برای آشناترین آدم زندگیممهربان قلب من
همه هستی ام پای لبخندت. آرام میکنی جانم را وقتی لبانت میخندند
ستاره باران می شود نگاهم از دیدن روی ماهت
کلمات  از قدرت توصیفت قاصرن
یه دونه قلب من...
میخواستم بگم تا بدونی که از امروز تا آخرین روزی که نفس میکشم عاشقت میمونم
فرقی نداره کجای این کره خاکی باشی وقتی تو دلم باشی خیالم راحته هرجا برم هستی
دلبر...
دلمو بردی
تورا به خدای عاشقان قسم مراقبش باش
این یه نامه است به صورت ناشناس برای اشناترین ادم زندگیممهربان قلب من
همه هستی ام پای لبخندت.ارام میکنی جانم را وقتی لبانت میخندند
ستاره باران می شود نگاهم از دیدن روی ماهت
کلمات  از قدرت توصیفت قاصرن
یه دونه قلب من...
میخواستم بگم تا بدونی که از امروز تااخرین روزی که نفس میکشم عاشقت میمونم
فرقی نداره کچای این کره خاکی باشی وقتی تودلم باشی خیالم راحته هرجابرم هستی
دلبر...
دلمو بردی
تورا به خدای عاشقان قسم مراقبش باش
این دو سه روز انقدر درس خوندم که دیگه مغزم کشش نداره واقعاتمام تلاشم رو برای این امتحان کردم. هم کل جروه ی کلاس رو خوندم هم رفرنسی که معرفی کرده
و الان نمیدونم قراره چی بشه :)) حتی نمیفهمم چرا واقعا باید انقدر سخت باشه این واحدها
در حالی که استاد میتونه آسونتر بگیره ولی به قول خودش حتی از عطسه اش هم امتحان میگیره :))
اما کلا دوستش دارم.کلاسهاش واقعا کلاس درسن.حالا درسش سخته دیگه تقصیر خودش نیست نهایتا
به آقا میگم از پیشرفت راضی هستی؟
میگه آره بهتره:/
عایا میفهمه ک من دارم خودمو به فارسی سخت این طرف جر میدم؟
چرا پسرا انقدر زود صمیمی میشن!
من تا وقتی کسی عشقم نباشه نمیگم عشقم
تا وقتی تموم سلولهای بدنم دوسش نداشته باشه نمیگم دوست دارم
هنوز ی چند تا سلول مونده خو
+ وقتی آقایی ک ایشون باشه تو زرد از آب درمیاد:)))
آخ آخ آخ! خوبه خودشو لو میده. چ کتابایی ک نخونده جناب تو این سالها
یعنی عاشق این صداقتشم. آدم ته گنداشو میدونه دگ خیالش راحته.
یعنی وضعیت رشته ما اینجوریه که تو طول ترم میریم سر کلاس فقط یه سری اسم میشنویم و حاضری میزنیم بعد میریم خونه از روی کتابای مرجع قطوری که داریم میخونیم ببینیم اصلا اون اسما کجای بدن هستن و کلی سعی میکنیم از تصاویر دو بعدی یه تجسم سه بعدی تو ذهنمون به وجود بیاریم، برای امتحانای اخر ترم تازه ویس کلاسارو گوش میدیم ببینیم استاد جلسه اول داشت چی میگفت! که بازم ممکنه نفهمیم البته :|+ چند ترمه یه سوال ذهنمو مشغول کرده : مگه نگفتن کنکور بدین برین دانشگ
دومین روزی هست که اینترنت قطع شده...البته سایتهای دات آی آر دار باز میشن...که خب به درد خودشون میخوره...دارم فکر میکنم عقل داشتن چیز خوبیه که خدا بهمون داده...عقل داده تا فکر کنیم و بعد عمل کنیم...ولی بعضیها قشنگ مشخصه عقل ندارند...وگرنه به این فکر میکردند که ممکنه کسب و کار بعضی ها بدون اینترنت بخوابه...ممکنه اعضای خانواده شون که خارج زندگی میکنن این مدت نگران بشن...ممکنه منتظر یه ایمیل باشند یا بخوان ایمیل مهمی بفرستن...و ممکنه های دیگه...ولی ندارن
هوالرئوف الرحیم
طی دیشب و امروز دو نفر به شرایطم غبطه خوردن.
درسته که وقتهایی که عنان زندگی از دستم خارج میشه شروع می کنم به غر زدن از این همجواری، ولی واقعا تمام لحظاتی که هستن و خیالم راحته رو باید قدر بدونم. 
خدایا شکرت. شکرت. شکرت.

دلم میخواست بنویسم ولی نمیدونستم از کجا شروع کنم!
خودمو گم کرده بودم...
انقد که حرفای مختلف شنیدم وقضاوت شدم خودمو گم کردم...
امروز یه دوست گذشته منو یادم اورد...
یادم اومد من همیشه اینجوری که حالا قضاوت میشم که بچم نبودم...
الانم نیستم.‌..
خواستم گوشه گیر بشم از قضاوتا...
خواستم تنها باشم ازحالِ بداینکه آدمایی رو دوس داشتمو حاضر بودم تا قله قاف برم براشونو ولی بودو نبودم ،حال خوب وبدم براشون مهم نبود...
که تواین گوشه گیری وانزوا وخوندن کتاب ملت عش
دلم میخواست بنویسم ولی نمیدونستم از کجا شروع کنم!
خودمو گم کرده بودم...
انقد که حرفای مختلف شنیدم وقضاوت شدم خودمو گم کردم...
امروز یه دوست گذشته منو یادم اورد...
یادم اومد من همیشه اینجوری که حالا قضاوت میشم که بچم نبودم...
الانم نیستم.‌..
خواستم گوشه گیر بشم از قضاوتا...
خواستم تنها باشم ازحالِ بداینکه آدمایی رو دوس داشتمو حاضر بودم تا قله قاف برم براشون ولی بودو نبودم ،حال خوب وبدم براشون مهم نبود...
که تواین گوشه گیری وانزوا وخوندن کتاب ملت عشق
سلاماگه اعتراض کروماسک رو هنوز تو وب تون نذاشتید نصف عمر تون به فنااین پستی که پیش روی شماست در باب نشر این اعتراضه هستاعتراضه چیه حالا؟این اعتراض برا کساییه که میخوان نشون بدن که با بیماران کرونایی همدردی میکننو به دلیل احتکار و گرون فروشی ماسک تحصن میکنن¤ چه جوری تو این اعتراض شرکت کنیم؟راحته، فقط عین متن همین پست رو شما هم پست میکنیدتامام تامام¤¤¤ یکی از بیانیها: سعید تو چقد کلت بو قورمه سبزی میده. بیخیال بابا¤¤¤ سعید: اولندش مگه شما کل
سلاماگه اعتراض کروماسک رو هنوز تو وب تون نذاشتید نصف عمر تون به فنااین پستی که پیش روی شماست در باب نشر این اعتراضه هستاعتراضه چیه حالا؟این اعتراض برا کساییه که میخوان نشون بدن که با بیماران کرونایی همدردی میکننو به دلیل احتکار و گرون فروشی ماسک تحصن میکنن¤ چه جوری تو این اعتراض شرکت کنیم؟راحته، فقط عین متن همین پست رو شما هم پست میکنیدتامام تامام¤¤¤ یکی از بیانیها: صدرا تو چقد کلت بو قورمه سبزی میده. بیخیال بابا¤¤¤ صدرا: اولندش مگه شما کل
سلاماگه اعتراض کروماسک رو هنوز تو وب تون نذاشتید نصف عمر تون به فنااین پستی که پیش روی شماست در باب نشر این اعتراضه هستاعتراضه چیه حالا؟این اعتراض برا کساییه که میخوان نشون بدن که با بیماران کرونایی همدردی میکننو به دلیل احتکار و گرون فروشی ماسک تحصن میکنن¤ چه جوری تو این اعتراض شرکت کنیم؟راحته، فقط عین متن همین پست رو شما هم پست میکنیدتامام تامام¤¤¤ یکی از بیانیها: سعید تو چقد کلت بو قورمه سبزی میده. بیخیال بابا¤¤¤ سعید: اولندش مگه شما کل
کنکوریا ، پشت کنکوریا !! لطفا لطفا لطفا تابستون رو از دست ندین !! متاسفانه خیلی دیر میفهمین چقدررر تابستون مطالعه داشتن میتونست کلی تو پیشرفتتون تاثیر داشته باشه !! 
کنکور سخت نیس !!✌ واقعا سخت نیست !! اصلا حاضرم قسم بخورم تا بهتون ثابت شه !!
چهارمین کنکور و آخرین کنکورم رو میترررکونم ایشالله .. خیالمم از بابت برنامه راحته راحت هستش .. اونقدری توش مرور داره که آدم کیف میکنه :) به جرئت میتونم بگم من جمله بهترین برنامه هایی هست که یه کنکوری میتونه د
من فعلا ایران میمونم ...
امکان رفتن دارم اما به دلایلی الان نمیتونم برم ... 
همین جا آزمون تخصص میدم ...
و سه رشته ی مورد علاقه ام رو از بینشون تا اون روز انتخاب میکنم ... 
برام مهم نیست چشم و هم چشمی ها ...
من اون رشته ای رو که دوست دارم میرم ...
بذار بگن کم آورده بوده این رشته رو انتخاب کرده ! 
تنبل بوده اومده این رشته ...
به درک که میگن پول توش نیست ، این نیست اون نیست...
من دوست دارم...
من عاشق رشته ی داخلیم...
از طب اورژانس و اطفالم خوشم میاد...
و احتمالا بین
کیکی است که آرام خواهرم دیشب فاصله ی بین ۱۲ شب تا۴صبح برام درست کرده
و ۴ صبح با صدای آرامِ آرام خانوم، و عطر مطبوع کیک، بیدار شدم، هم خودم هم اون موجود ناشناخته ی درونم که عاشق کیک و شیرینیجاتِ
روزم که خیلی عالی شروع شد خداروشکر.....امروز کلا روز خوبیه

یه راه برای نشون دادن محبت به عزیزان، همینه، راحته، آقایونم میتونن انجام بدن ظاهرش ممکنه جذاب نباشه، ولی خیلی خوشمزه ست هرچند من ظاهرش دوس دارم
ادامه مطلب
متن آهنگ جواب ماهان بهرام خان
متن آهنگ جواب ماهان بهرام خان | متن جواب ماهان بهرام خان
واسه تو راحته شایدم عادتهمنو یادت بره این یه واقعیتهمن و تو باهمیم ولی هرکدوم یه جورتو دلت یه جای دور من صبور و بی غروریادمه یادمه چشاتو یادمهگفتی شک نکن به من صداتو یادمهچی عوض شد عزیزمکه دلت با دلم نیست
ادامه مطلب
نصب و راه اندازی اندروید تی وی و ریموت کنترل
بعد از خرید تلویزیون انرویدی احتیاج به نصب و راه اندازی و همچنین راه اندازی کنترل دستگاه دارید.
برای راه اندازی اندروید تی وی احتیاج به موارد زیر دارید:
اینترنت پرسرعت و بی سیم (wifi)
اکانت گوگل
اگر تلویزیون با سیستم عامل اندروید ندارید نیاز به موارد زیر هم دارید
اندروید تی وی اکسترنال (مانند mi box)
تلویزیون یا نمایشگر دارای پورت HDmi
کابل Hdmi
قدم اول: اتصالات
اگه یک تلوزیون با سیستم عامل اندروید دارید که
راستش ته دلم میدونستم که دوباره میبینمش، برای همین وقتی سوار اتوبوس شد چند لحظه بعد، از پله های اتوبوس رفتم بالا، تا مطمئن شم جایی که نشسته راحته. نشسته بود کنار یه زن چادری، حواسش نبود، سرش تو گوشی بود. نگاهش کردم و اومدم پایین ...بعدا گفت که زن چادری بهش گفته که آقاتون اومده بود بالا، انگاری باهاتون کار داشته... 
حالا که خوب فکر میکنم اون روز فقط برای اینکه خیالم راحت بشه نیومدم بالا مثل وقتی بود که میری سراغ یخچال، درشو بی دلیل باز می‌کنی و
یوقتایی که خستگی و کسالت منو از انرژی تهی میکنه، ناخوداگاه به زبونم میاد به مهدی بگم کج کن مسیرو بریم سمت خونه مامان مه بابا به ...جایی که همه با لب خندون و چشمای باز دم در میان، ننشسته، چای گرم تازه دم و کلی غذای سالم خوشمزه آماده اس، خیالمم راحته عمو هادی با کلی انرژی و توجه و دانش روانشناسی و خلاقیت از خودمونم بهتر حواسش به برنا هست.جایی که همه مون آرامش داریم، هرچی ییشتر برنا بپر بپر کنه و بهم بریزه، همه خوشحالند که داره چیز یاد میگیره.جایی
گربه ها رو تو حیاط خونه نگاه میکردم. مادر و بچه ها رفته بودن بالای میز بچه گربه کوچکتر از همه  هم میخواست بره پیششون ولی نمیتونست. اونا هم توجهی بهش نداشتن. همشون تو این سرما به هم چسبیده بودن و کنار هم خوابیده بودن فقط این پایین مونده بود با خودم گفتم برای من که کاری نداره برم اینو با دستم بذارم روی میز ولی بعد گفتم بالاخره اونم باید مثل بقیه یاد بگیره خودش بره بالا.بچه گربه همه روشهارو امتحان میکرد ولی نتیجه نداشت .
تو دلم گفتم احتمالا خدا هم
چقدر عادت کردن و وابستگی راحته و آدم متوجه اش نمیشه خصوصا در مورد عادت ها و رفتار های بد و مضر و وقتی میخوای ترکش کنی انگار بند بند وجود آدمو زیر شکنجه بردن!
واقعا چجوری میشه یه عادت بد رو از سر خودمون بندازیم و به زندگی سالم برگردیم؟
مواد لازم: 
نفرت از اون عادت                                                          به مقدار زیاد
اراده از بین بردن هرگونه راهی برای برگشتن به اون عادت      به مقدار خیلی خیلی زیاد
همه ما یه علاقه مندی داریم که به هردلیل

تنها خوبی ویروس ڪرونا این بود ڪه خیالمون راحته به بقیه ڪشورا هم خوش نمیگذره 

ـ

مامانم موقع مڪالمه ی تبریڪ عید ملت رو یاد ناراحتیاشون میندازه! "ایشالا عروسی دخترتون ڪه سنش بالا رفته رو تبریڪ بگم؛ ایشالا شاغل شدن پسرتون ڪه بیڪاره رو تبریڪ بگم و ..."

امسال اوضاع حرم‌ها جوریه ڪه سال دیگه ڪسی نمی‌تونه بگه پارسال بهار دسته جمعی رفته بودیم زیارت.

اینجوری ڪه ویروس ڪرونارو دارید میبرید گردش و عید دیدنی بهش خوش میگذره بعید میدونم حالا حالاها
من خیلی وقته اینجا نیومده بودم الان آسمان وارد یازده ماه شده و دختر لوس فقط برای بغل بابا گریه میکنه و فقط باباشو صدا میزنه آدا و یا آداجا 
دخترک رسما بابایی شده چرا ؟ چون تو بغل می گیرش و باهاش راه میره و چراغ آیفن و هود رو براش روشن می کنه و در کابینت ها را براش باز می کنه و کلا نکن بهش کمتر میگه .
- مرخصی یک هفته مانده به عید تمام شد .
- کوچولو مهمان مامانم هست و راحته اینقدر که ظهرها موقع خداحافظی نه دل بردار ندار نه دل بگذار .
- دختر بزرگتر دیروز
من خیلی وقته اینجا نیومده بودم الان آسمان وارد یازده ماه شده و دختر لوس فقط برای بغل بابا گریه میکنه و فقط باباشو صدا میزنه آدا و یا آداجا 
دخترک رسما بابایی شده چرا ؟ چون تو بغل می گیرش و باهاش راه میره و چراغ آیفن و هود رو براش روشن می کنه و در کابینت ها را براش باز می کنه و کلا نکن بهش کمتر میگه .
- مرخصی یک هفته مانده به عید تمام شد .
- کوچولو مهمان مامانم هست و راحته اینقدر که ظهرها موقع خداحافظی نه دل بردار دارد نه دل بگذار .
- دختر بزرگتر دیروز
من برگشتم^_^
دوسه روز پیش یه پست گذاشتم که به ربع ساعت نشد پاکش کردم دلیلشم این بود خیلی وقتا نباید خیلی چیزارو توضیح داد واسه کسی که نمیشناسیش و بهتره همونطور فکر کنه
ایکس امتحاناش تموم نشده هنوز و سخت داره درس میخونه،این روزا خیلی ناامیده و واقعا میدونم بخاطر شرایط سخت امتحاناشه وگرنه بعدش عادی میشه.باهاش صحبت کردم ولی دلم نمیخواد زیاد مزاحمش باشم:///ترجیحم اینکه درسشو بخونه و ذهنش اشفته نشه..از خیلی جهات هم خیالم راحته ازش..درس میخونه..دوس
کدو سبز سرشار از خواص مختلفه و خیلی خوبه که بیشتر توی غذاهامون ازش استفاده کنیم. یکی از غذاهای خوشمزه ای هم که میشه با کدو درست کرد، خورشت کدو هستش که نحوه طبخش تقریبا شبیه خورشت بادمجونه البته با این تفاوت که کدو برای سرخ شدن به اندازه بادمجون روغن به خودش نمیکشه و خیالمون از جهت زیادی چرب و چیلی بودنش راحته و اینم بگم که مطمئن باشین تو طعم و مزه از خورشت بادمجون چیزی کم نداره.

ادامه مطلب
سلام!
آموزش امروز بسیار آسونه و خیلی سریع درست میشه. یه پیراهن اوریگامی آستین کوتاه ساده و شیک! برای درست کردنش فقط به یه کاغذ مستطیلی نیاز دارید! میتونید قبل از اینکه آستین رو به یقه ببرید و تا کنید، متن تبریک روز پدر / مرد رو بنویسید و از این آموزش برای تبریک این روز به عزیزاتون استفاده کنید.
همچنین این آموزش خیلی راحته و کودکا هم می‌تونن انجامش بدن!
فیلم آموزش اوریگامی پیراهن در آدرس: http://aparat.com/v/6QblF
بخشیدن آدم ها راحته ؛ اما اعتماد کردنِ دوباره نه

‏کسی که نمیخوادت‏دنبال نزدیک ترین دوراهی میگرده(:

‏از گل کاشتن تو حیاط خونه ی کسی که بهش آب نمیده دست بردارید

باغ عروسی در شرق تهران
باغ عروسی تشریفات عروسی تشریفات مجالس  خدمات مجالس

کسب تخصص و وورد تضمینی به بازار کار در بهترین آموزشگاه کامپیوتر پرتو 
کلاس آموزش فتوشاپ
کلاس های آموزش icdl
آموزشگاه طراحی سایت
سلام در این مقاله سایتی رو به شما معرفی میکنیم که با شطرنج بازی کردن میتونید بیت کوین بدست بیاورید.
در صورت برد شما 8 ساتوشی دریافت میکنید
در صورت مساوی کردن 4 ساتوشی دریافت میکنید
و در صورت باخت هم که هیجی دریافت نمیکنید
طول مسابقه از 8دقیقه تا 1ساعت ممکنه طول بکشه ولی بازم بستگی به مهارتتون داره
کار با این سایت خیلی راحته و اصلا هم سخت نیست.
وقتی وارد سایت میشین بالا یه کادر وجود داره برای نوشتن ادرس والت بیت کوینی شما و وسط سایت هم یه صفحه
شط
سلام به همه همراهان گرامی

بالاخره بعد از 3 سال انتظار نسخه کامل این برنامه‌ی کاربردی رو منتشر کردن که منم خیلی خوشحالم. چرا خوشحالم؟ برای اینکه این برنامه واقعا برای کسانی که تازه شروع میکنن به طراحی با سیستم راحته و قابل فهم تر هست نسبت به بقیه برنامه های طراحی مثل Illustraitor یا Blender  که خودم بعد از کار با Inkscape رفتم سراغ اون برنامه ها که کمی کامل تر از این برنامه بودن. و فقط هم یک دلیل داشت ابزارهایی که توی اون برنامه ها بود خب کامل تر بودن و این
یکی از ایده های جالبی که دیدم، همین سایت idpay.ir هستش. خیلی راحت می تونید برای خودتون یا سایتتون یا کسب و کار اینترنتی تون و یا ... درگاه پرداخت  و فروشگاه و ... درست کنید.
ثبت نامش خیلی راحته و کارمزدی که میگیره مثل انتقال کارت به کارته (500 تومان). در کل بنظرم خیلی بدرد بخوره.
طرز تهیه قیمه نثار قزوینی :
قیمه نثار جز غذاهای خوشمزه شهر قزوین هست که باب میل همه ایرانی هاست . تمامی رستوران های درجه یک قزوین این غذای خوشمزه رو سرو می کنند . 
قزوینی ها قیمه نثار رو برای مراسم های ماه رمضان و میهمانی های خود درست می کنند . دستور پخت قیمه نثار بسیار راحته و شما این غذای خوشمزه رو به راحتی می تونید 
در منزل درست کنید . 

ادامه مطلب
تغذیه با جوانه گندم و جوانه تخمه
روش تولید بدون گندیدگی من
صبح، گندم پوست دار رو تمیز میکنم و میریزم تو یه آبکش. چند بار میشورم و میگذارم کنار سینک تو آشپزخانه. تا شب هر بار که رفتم آشپزخانه، یه دور گندم ها رو میشورم. فردا صبح، همه گندم ها جوانه های ریز زده اند، نسبتا خشک هم هستند. همه رو میگذارم تو ظرف درب بسته میگذارم تو یخچال. از امروز، 3 روز من جوانه دارم.
 جهت کانال. البته روش های دیگه هم هست منتهی با آبکش خیلی راحته
امروز تصمیم گرفتم ازت دور شوم
از دورترین فاصله ها به چشمانی که نمیبینم. به دستانی که لمس نمیکنم. زل میزنم.
ازت دور می شوم تا به خودت نزدیک شوی
نزدیک نمی شوم که آزرده خاطر نشوی 
که فلبم تیکه تیکه نشود از زخم زبون زدنات
یه روز هایی از زندگی باید از هم فاصله بگیریم تا به درد هم زخم بیشتر نزنیم
نزدیک هم که باشیم درد بیشتر می شود و دور باشیم یه درد دیگر...
ازت دور می ایستم و درگیر نگاهی می شوم که ازم دریغ کردی
درگیر حرف هایی می شوم که ازم گرفتی
قشنگی فا
نور آبی چراغ گردونی که چند ثانیه یکبار چشم چپم رو نشون میگرقت امونم رو بریده بود... سرم درد میکرد و تابش سازماندهی شده نور آبی این چراغ یه نبض به دردم اضافه کرده بود اما هرکار میکردم نمیتونستم پاشم و جام رو عوض کنم.
گوشی رو گرفتم دستم تا خودمو مشغول یه چیزی کرده باشم که تیتر استوری یکی از پیجهای اینستاگرام رو دیدم: "فوری! آمریکا اعلام کرده قاسم سلیمانی در شلیک موشک های امریکایی به فرودگاه بغداد کشته شده است"...دستام یخ شد... توی کسری از ثانیه تمام
ماجرای اومدن من به نوکو خیلی جالبه . مدتها بود که تو کلینیک کار می کردم . کار تو کلینیک از اونجا که کار تیمی نیست خلا زیادی رو احساس می کردم . تو کلینیک هرکس برای خودش کار می کنه و هرکسی می خواد خودش به اهدافش برسه . اما کار تیمی اینجوری نیست . تو کار تیمی ، که خیلی به وجود یه رهبر و اعضای همدل نیاز داره ، همه برای یک هدف تلاش می کنن .از دوستم علیرضا دعوت شده بود که برای تولید محتوا بره اونجا و چون کمی براش سخت بود از من خواست که همراهش برم .من تو اون
یه بار بهش گفتم که تو وقتی من خوبم منو دوس داری فقط وقتی به حرفت گوش میدم منو دوس داری به محض اینکه کاری بر خلاف نظر تو انجام بدم میشم آدم بده و دیگه منو دوس نداری ، تصوری که از من ساختی برا خودت رو دوسداری ...
اون اولین نفری نیس که فقط تصور بی نقصی که از من ساخته رودوسداره و تا کاری که برخلاف میلش باشه رو انجام بدم میشم بدترین آدم میشم کسی که باوراش نسبت به من شکسته .... 
وقتی بار دیگه قضاوت شدن از جانب یه عزیزی رو بشنوی درد داره میسوزه خیلی هم میسو
اگه شبیه ساز و بیلدت طول کشید تو گریدل پروژه (نه گریدل اپ)
برو دو تا jcenter()
نوشته بکنش mavenCentral()
allprojects {
repositories {
google()
jcenter()

}
}

activity main xml:
Relative Layout
Linear Layout vertical horizental
android:text="@string/my_name"
component tree
android:paddingLeft="15dp"

android:layout_alignParentLeft="true"
android:layout_alignParentStart="true"
android:textSize="30sp"
android:textColor="#aaaa0b00"

دو رقم سمت چپ آلفا opacity =شفافیت ۰۰ نامرئی ff پررنگ (پیش فرض)
استفاده از یک چیز در جاوا
یا استاتیک است یه رفرنس ازش می گیریم
یا نیست یه instance ازش باید دا
بابام الان زنگ زده و با ترس و استرس مثل بچه ای که کار اشتباهی کرده، حرف میزنه..گفتم چی شده؟میگه یه اس ام اس برای تو اومد،منم اومدم برات بفرستمش حذفش کردم..بدون مکث بلند بلند میگم: عیب نداره..نه عیب نداره...عیب نداره بابا..اگه دوباره اومد برام بفرستش.جمله خودمو تکرار میکنه اگه دوباره اومد برات می فرستم.انگار که خیالش راحت شده باشه فوری میگه سلام برسون ،خداحافظ و گوشی رو قطع می کنه!!
نمی دونستم اون اس ام اس چی بود؟از کجا بود؟ اما مطمئنم هیچی ارزش ا
خوب قبلا گفته بودم که توی امریکا برای قرارداد طولانی مدت و سالیانه خونه شما باید credit score بالا و همینطور حقوق چهاربرابر اجاره خونه داشته باشید وگرنه باید کسی رو پیدا کنید که این شرایط رو داره و ضمانت کنه شما رو؟
حالا برای کوتاه مدت اصل اول شدیدا مستند جلو رفتنه...
شما از پول نقد نباید استفاده کنید و از کردیت کارت نمیتونید که استفاده کنید چون پول واقعی نیست...
بنابراین شما باید از چک استفاده کنید...یه جور چک هست مثل دسته چک ایران که personal check بهش می
یه دختر با چهره غربی، مودب و مهربون! دوستداشتنی♡_♡باهم دوست شدیم و شدیم بهترین خواهرای دنیا! توی یکی از شب های ماه رمضون، از هم جدا شدیم! بعد چند سال خوابشو دیدم، فهمیدم چقدرر دلم براش تنگ شده!سین عزیزم، خواهرت که به دنیا اومد، با تموم وجودم برای تو و خانوادت ناراحت شدم، خیلی براش زحمت کشیدین و غم توی چهره مامان و بابات فریاد میزد ! امروز فهمیدم چند سال پیش خواهرت فوت کرده، دروغ چرا؟! ناراحتیم خیلی کمتر از خوشحالیم بود! کاش میتونستم یه جوری پ
یک.یادم نمیاد آخرین بار کی خبر خوبی شنیدم...خبر بد?روزی هزارتا...سال نود و هشت بوی خون میده...

دو.امروز برای بار سوم در چند ماه اخیر دیدم مادرم بخاطر آینده ی رو هوای ما اشک میریخت...صدای فین فین مادر می اومد و برادرم که میگفت چرا فدات شم?و بعد از کلی اصرار،سادات گفت بخاطر سرنوشت شماها...آه تو مادر بگیره یقه ی باعث و بانیش رو...

سه.کرونا که دیر یا زود می اومد ایران و همه میدونستیم ولی باز خدارو شکر از قم شروع شد اینجوری اقلا خیالمون راحته جناب تبریز
همیشه با خودم یه عهد نانوشته داشتم؛ زمانی به ازدواج فکر کنم که در اوج بی نیازی از همسر باشم. اینطوری خیالم راحته که تو رو فقط برای خودِ خودت میخوام. همیشه گمون میکردم تا دور و برای 30 سالگی به این استقلال عجیب و غریب شخصیتی و روحی نرسم. استقلالی که شاید دور از دسترس اکثریت باشه. اما انگار ده سالی جهش کردم، انگار قراره دهه ی سوم زندگی با تو بگذره.
الان می تونم تنهایی در یک سلول سه در چهار تا آخر عمر زندگی کنم و کاملا هم خوشبخت باشم و از زندگیم لذت ب
برای عضویت در گروه ایتا نیاز هست تا ابتدا به یک لینکدونی ایتا برید، چون که در لینکدونی ایتا معمولا گروهها و کانال های ایتا رو به اشتراک میزارن و نیاز هست که شما حتما در این لینکدونی عضو باشین.
خوب، حالا بعد عضویت در این لینکدوین ایتا شما میتونید به راحتی به لینک گروههای ایتا دسترسی پیدا کنید و این فرصتی هست که این لینکدونی در اختیار شما قرار میده و شما هم از این فرصت باید به نحو احسن استفاده کنید و به این صورت به پیش برید .
خوب تا اینجا ماچرا ع
سلام
تلویزیون نشان داد که برف امده...خوش بحالتون
برف حس خوبی به آدم میده...برای اینکه فراموش نکنه همیشه همه چیز سبز و گل و بلبله....یاداوری میکنه که گاهی شب و روزمان خزان و سپس یخ میزد
مثل این روزهای من...
کاش زودتر جدابشم ازش و تمام بشه این کابوس یک سال و نیم...
روزهای پایتخت پر از نیروهای امنیتی و شبها پر از شعار های سانسوری است..خخ
بی شرف ها به عکس حاج قاسم هم رحم نکردند...
روزنه های امیدوارانه هم گاهی وسط این دغدغه ها ؛ دلگرمی میشوند 
مثلا؛
محمد عی
این سوال برام پررنگ تر می‌شه که چرا قدیس‌نمایی باید حکومت رو بخواد، وقتی که حتی حدس بزنه به جماعتی زیر پرچمش ظلم می‌شه، اصلا چرا سنگ نجات‌دهنده رو به سینه بزنه؟البته این سوال‌هام اگه اون صفت قدیس‌نما توشون نبود پاسخ راحتی داشت، مثلا خیلی راحته بفهمی چرا یک فرد با ساختن یک امید، یک دورنمای موهوم، به مردم حکومت می‌کنه. چون این راحت ترین راه برای مکیدن جماعته، آرمانی نه قابل دستیابی و نه شفاف، بل متکی به زمانی نامعلوم. مشخصه چرا حکومتی که
دیشب چه خوابی دیدم...؟
خواب امتحان جغرافی بود. بعد یهو فهمیدم که خوابه. یه پوزخند زدم گفتم: هه، خانوم امتحان برای چی دارید می‌گیرید؟ این خواب منه! بعد همه خندیدن گفتن دیوونه شدی. ولی منم خندیدم و گفتم حالا وقتی بیدار شدم و همه‌تون ضایع شدید می‌فهمید. منتظر موندم سوالا رو ببینم، اما ندیدم. چرا؟ چون خوابم یهو عوض شد. مغزم رسما یه قسمت جدید از بلایندسپات رو ساخته بود! آخه بلایندسپات از این سریالای پلیسیه که تو هر مرحله‌ش یه معما حل می‌کنن. مغزم
انتقام گیرندگان عزیز؛حالتون خوبه؟وجدانتون آسوده اس؟راحت سر روی بالش می گذارید ؟خیالتون چی راحته؟الان باد به عبغبتون امده؟هنوز....این فرق شما و آمریکاست، آمریکا بزرگترین فرماندهتون میزنه بدون اینکه دیواری بریزه و شما توی یک حرکت انتقامی حدود سیصد نفر از خودمون پر پر میکنید. هنوز به عقیده خودتون پایبندید یا بس نیست باز کشته می خواهید؟؟ اینها هم اغتشاشگر بودن؟؟!!خطای انسانی بود!!!!!!به این عقیده رسیدم هر عقیده ای قابل احترام نیست...فردا روز نو
سلام دوستان 
یه هفته دیگه بنیامین رو دیدم و نظرمان راجع به همدیگه مشخص شده 
هر چند میدونم همدیگه رو می پسندیم ولی بنیامین استرس این رو داره نپسندیم منم دچار وحشت می کنه ، یک آن فکر می کنم اگه ازش خوشم نیاد چکار کنم .اگه اون نپسنده سعی میکنم منطقی باشم و مث یک مهمان باهاش برخورد کنم مث یک دوست عادی (البته این تئوری گفتنش راحته ، عملیش ممکنه حتی گریه دار هم باشه )
خب موهامو به درخواست یگانه محبوبم بردم صافی ژاپنی کردم و در حد یک عمل بینی قیافه م ع
یادم نمی‌آد که قبلش داشتم برنامه می‌ریختم یا بعدش؛ نمی‌دونم کی ناامید شدم که اومدم و این‌جا نوشتمش، ولی می‌دونم که دیگه هوا کم کم داره روشن می‌شه واسه من. امشب وقتی واسم نوشت «بی‌شوخی چی از جون خودت می‌خوای؟» من بعد مدت‌ها دوباره فکر کردم که چی از جون خودم می‌خوام. مگه همه این تلاش‌ها و دوییدن‌ها واسه این نبود که وقتی می‌ایستم جلوی آینه، تصویر توی آینه از ته دل خوشحال باشه؟ مگه قرار نبود مسیر خودش لذت‌بخش باشه؟ حالا که جز ناراحتی و ا
من معلم هستم و تنهایی زندگی میکنم. چند سال پیش درآمد بالایی داشتم، میتونستم خونه و ماشین و همه چیز بخرم. واقعا میتونستم این کار رو انجام بدم. نمیخوام بگم اشتباه کردم چون اون موقع بهترین تصمیمات رو گرفتم و یک سری دلایل داشتم که چرا نخریدم که برخی به ازدواج مربوط بودن و برخی هم ربطی به ازدواج نداشتن.
الان هم میتونم به راحتی درآمد خودم رو افزایش بدم در همین چند روز پیش فقط تصمیم گرفتم که درآمدم رو افزایش بدم با چند تا کلاس خصوصی به راحتی چند میلی
همیشه یکی از دغدغه های اصلی من برای داشتن یه سایت یا وبلاگ خوب تایپ کردن بود این مشکل تا اون قدری پیشرفت که بعضی اوقات بیخیال تایپ موضوع می شدم تا این که به یه سایتی برخوردم و خواستم که اون رو به شما معرفی کنم شاید به خودتون بگید میخواد تبلیغ کنه ولی چون این سایت رایگانه و خیلی به دردم خورد خواستم معرفی کرده باشم مطالبی که دارید میخونید رو با استفاده از همین سایت تایپ کردم و بدون ادیت کردن اینجا گذاشتم این سایت با استفاده از هوش مصنوعی گوگل اق
واسه تو راحته شایدم عادته
منو یادت بره این یه واقعیته
من و تو باهمیم ولی هرکدوم یه جور
تو دلت یه جای دور من صبور و بی غرور
یادمه یادمه چشاتو یادمه
گفتی شک نکن به من، صداتو یادمه
چی عوض شد عزیزم که دلت با دلم نیست
چرا دست من و تو توی دستای هم نیست
جوابمو بده، کجا دلت برید ؟
چی شد که رابطه به اینجاها رسید ؟!
یه راه حل بده چقد بگم بهت
واسه تو هم بده بی من ببیننت
یه دل دارم و صد تا دلشوره هست
همش جر و بحث، هی دلم ازت شکست
تو و قلبی که رفته من و حسی که موند
مجموعه‌ی نرم افزاری آفیس رو مطمئناً همتون اسمشو شنیدین. مثل Word، Excel، Power Point و ... . یک نفر برنامه نویس باید با نرم افزارهای زیادی کار کرده باشه و آشنایی‌ای هم داشته باشه. هر چند که کم باشه. ممکنه بگید نرم افزارهای آفیس خیلی راحته و همه بلدند که باهاش کار کنن :-) ولی اصلاً اینطور نیست. بعضی از امکانات آفیس هست که اصلاً شما اسمش رو هم نشنیدین و نمی‌دونید که اصلاً کارش چیه. خود منم هم همینطور هستم. نمی‌گم که کامل بلد هستم.
توی بعضی پروژه‌ها ممکنه نی
بسم رب

هرچند فراق پشت امید شکست
هرچند جفا دو دستِ آمال ببَست

نومید نمی شود دل عاشق مست
مردم برسد به هرچه همت دربست

....
توی زندگیِ چه کسی همیشه همه چی سر جاش بوده؟
هر کسی رو نگاه کنیم یه جوری درگیره.. هرکسی توی یه مرحله ای..
آدم فقط میتونه خداروشکر کنه که مشمول امتحانای سختِ دیگران نمیشه..
نمی خوام برم بالای منبر و چیزایی که میدونیم بگم..

یه سری وقتا آدم مجبور میشه بزرگترِ خودش بشه.. خیلی بهتر بود که  مجبور نبود
اما فعلا شرایط اینطور پیش ر
طرز تهیه ژله آبجو (سورپرایزی)ژله آبجو یه ژله سوپرایزی و جالبه که میتونید برای مهموناتون درست کنید و اونا رو شگفت زده کنید ! درست کردنش خیلی خیلی راحته ..
این یه ژله جالب و ساده واسه اذیت کردن مهمون بیچاره س !! اگه مذهبی باشه و بگین آب جو هست یا … میتونین وانمود کنین که میخواین رو سرش بریزین ! بدین ترتیب که:
در حرکتی ناگهانی لیوان رو روی سر مهمان عزیز کج میکنید…. مهمان جیغی زده و خود رو کمی جمع میکنه !! چشمهاش رو برای لحظه ای بسته و آماده ناسزا گفتن
چرا فرزندم بازیگوش است؟
جواب این سوال خیلی راحته...
پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله) : بازیگوشی در کودکی موجب خرد در بزرگیست.
بیش فعالی فتنه ایست برای نسل تشیع ،که از این طریق نخبه ها را  شناسایی کرده و با قرصهای سرد ناکار میکنند، قرص بیش فعالی که ریتالین نام دارد بعد از 18 سالگی تاثیر خود را بر روی بدن نشان میدهد و بیماریهایی مثل فلجی، ام اس، دیابت، پارکینسون و غیره در فرد به وجود می آورد.سوال:چرا قرصهای ریتالین را بدون نسخه در اختیار مردم قرار
ژله آبجو یه ژله سوپرایزی و جالبه که میتونید برای مهموناتون درست کنید و اونا رو شگفت زده کنید ! درست کردنش خیلی خیلی راحته ..
این یه ژله جالب و ساده واسه اذیت کردن مهمون بیچاره س !! اگه مذهبی باشه و بگین آب جو هست یا … میتونین وانمود کنین که میخواین رو سرش بریزین ! بدین ترتیب که:
در حرکتی ناگهانی لیوان رو روی سر مهمان عزیز کج میکنید…. مهمان جیغی زده و خود رو کمی جمع میکنه !! چشمهاش رو برای لحظه ای بسته و آماده ناسزا گفتن میشه !! بعد میبینه که خبری نیس
طرز تهیه ژله آبجو (سورپرایزی)ژله آبجو یه ژله سوپرایزی و جالبه که میتونید برای مهموناتون درست کنید و اونا رو شگفت زده کنید ! درست کردنش خیلی خیلی راحته ..
در حرکتی ناگهانی لیوان رو روی سر مهمان عزیز کج میکنید…. مهمان جیغی زده و خود رو کمی جمع میکنه !! چشمهاش رو برای لحظه ای بسته و آماده ناسزا گفتن
میدونی مرد؟از یه جایی به بعد دوره ی اینجور عشقا میگذره؛فلان ریمل و فلان خط چشم و کدوم لباسم با کدوم شالم سِته و وقتی نشستم رو به روش دستمو چجور بذارم زیر چونم و با کدوم زاویه بخندم که بیشتر دلش بلرزه ! قشنگ بودن خوبه ها؛ولی تهِ تهش اونی میمونه که داغون و خسته و لهتم دیده.اونی که تو عرق ریزون تابستون با آرایش ریخته و موهای فر خورده و صورت خیسو کلافه باهاش دوئیدی،باهاش خندیدی،باهاش غر زدی به هرچی گرما و آفتاب کوفتیه و تو برف ریزون زمستون با ص
با عرض سلام خدمت دوستان خانواده برتر 
خیلی دوست داشتم یه مطلبی تو حیطه زئوس تایپ ها بذارم، امیدوارم مفید باشم. 
در واقع زئوس به عنوان خدای خدایان تجسمی از ضمیر ناخودآگاه جمعی مردم یونان از حس اقتدار گرایی هستش . در این سایت که احساس کردم خیلی از کاربرها فکر می کنند حس اقتدار گرایی در همه آقایون هست در واقع این حس فقط در مردهایی وجود داره که انرژی زئوس در اون ها آزاد شده، راه شناختن این مردها خیلی راحته، این آقایون ذاتا از نه شنیدن متنفرند و ن
چند روزیه که یکم حس عجیبی داشتم. پس به خدم گفتم دلیلش چیه؟ چرا این طوری شدم؟
یکم کهخ فکر کردم دیدم همش تقصیر خودمه. این که مدام دارم در شبکه های اجتماعی می گردم و بقیه رو با خودم مقایسه می کنم. نمی دونم که این ها بهترین لحظات عمرشون رو با ادیت اونجا قرار دادن و من همش می گم: چرا توی خونه تنها نشستم؟
خوب دلیلش معلومه من باید یکم فکر می کردم.
کلا دیدم اینطوری نمیشه کل شبکه های اجتماعی رو پاک کردم تا دوباره شروع کنم. الانم خدارو شکر خالم خیلی بهتره چ
اگر جایی هستی که نمیدونی چجوری برگردی خونه یا یکی می‌خواد بیاد دنبالت میتونی با تلگرام آدرس جایی که هستی رو براش بفرستی. احتمالا برای شما هم پیش اومده باشه که نیاز داشته باشید به این کار ولی شاید با خودتون فکر کردید که بلد نیستید و نفرستادید. در حالی که ارسال موقعیت مکانی از طریق پیام رسان ها مثل آب خوردن راحته:

به پنجره گفتگوی فرد مورد نظرتان بروید.
روی آیکون با نماد “گیره” کلیک کنید.
گزینه Location (موقعیت) را انتخاب کنید.
اگر GPS شما روشن باشد
وقتی از دور به هدفت نگا میکنی همه چی آسونه، همه چی دم دسته، همه چی راحته...
مث من که میگفتم خب یه کارگاه میگیریم و اره رو میبندیم روی میز و یه عالمه چیزای خوشکل میسازیم. حالا برای اینکه بدنم هم آماده باشه هر روز ورزش هم میکنم. کتاب هم میخونم که سر در بیارم چی به چیه...
اما خب واقعیت یه جور دیگه س.
کارگاه کوچیک ما، قبلنا تعمیرگاه ماشین بوده. و یه چاله هم داره وسطش! :)) یه مدت هم جوشکاری بوده، یه مدت هم تعمیرگاه کولر... کلا مدلش مدل تعمیرگاهی طوره... و خب
میدونی مرد؟از یه جایی به بعد دوره ی اینجور عشقا میگذره؛فلان ریمل و فلان خط چشم و کدوم لباسم با کدوم شالم سِته و وقتی نشستم رو به روش دستمو چجور بذارم زیر چونم و با کدوم زاویه بخندم که بیشتر دلش بلرزه ! قشنگ بودن خوبه ها؛ولی تهِ تهش اونی میمونه که داغون و خسته و لهتم دیده.اونی که تو عرق ریزون تابستون با آرایش ریخته و موهای فر خورده و صورت خیسو کلافه باهاش دوئیدی،باهاش خندیدی،باهاش غر زدی به هرچی گرما و آفتاب کوفتیه و تو برف ریزون زمستون با ص

+دروغ گویی و پنهان کاری از نظر من زیاد هم فرقی ندارن با هم! 
مثلا من از دکترم نپرسم برام توضیح نمیده. نمیدونم این جدیدا چه اخلاق گندیه که پیدا کرده! قبلا اینقدر اخم هم نمیکرد موقع اردر نوشتن!! 

+ فردا نیکو جانم میاد برا تخلیه آب ریه ام. خودش که هست خیالم راحته!

+ همه جا و به طرق مختلف شنیده بودم آدم هر چی کمتر بدونه بهتره و کمتر عذاب میکشه..  الان اگه منم سواد پایینی داشتم و کمتر از سیر بیماری و مراحل و دارو ها و علت ها میدونستم بهتر بود  . یه آد
قبلا قضیه فقط فمنیست بود و برابری زنان با مردان!
برابری زنان با مردان رو هم در این دونستن که هرکاری مردا میکنن زنها هم میتونن! هر کاری!!!
از سیگار و پیپ و قلیون و کنار گذاشتن حجاب تا راننده تاکسی و اوتوبوس شدن و مثل مردها لباس پوشیدن و نصف شب تو خیابونا چرخیدن و... همه چی!
اینا قسمتای عادیشه. قضیه به جایی رسید که حالا میگن خانومها حق دارن اصلاح نکنن.. نظافت نکنن!! همیشه مرتب و تمیز نباشن.‌. حتی رفتارهای ملایم و زنانه نداشته باشن.. اصلا عده ای به عمد
همین جا اعلام میکنم که اگر خدایی نکرده بحران دیگه‌ای مشابه کرونا رخ داد؛ ترجیح میدم تو خونه قرنطینه نشم و در بطن مبارزه با عوامل ایجاد بحران و در دل مردم باشم!
انقدر تو خونه موندم که دیگه حس میکنم دچار افسردگی شدم. اصلا حس خوبی ندارم به این همه مدت قرنطینه بودن. واقعا دیگه حوصله هیچ چیز و هیچ کسی رو ندارم. نه دلم میخواد با آدما حرف بزنم نه دلم میخواد کتاب بخونم نه دلم میخواد آواز بخونم. به معنای واقعی کلمه رد دادم.

البته بخشی از این حالت برمیگ
تنظیمات گرافیک و بیلدینگ فورتنایت
امروز یه پست کاملا متفاوت دارم براتون
اسکرین از تمام تنظیمات بازیم گرفتم
اگه دیدین بدرد بخور بود حتما استفاده کنید چون بیلد کردن با این تنظیمات بسیار راحته
*دارم آموزش بیلد کردن داخل فورتنایت رو ریکورد میکنم با کیفیت عالی :) *
مشاهده تنظیمات گرافیکی و بیلدینگ در ادامه مطلب
ادامه مطلب
هفته قبل،
به یه استاد خیلییییییییییییییییییییی بزرگ ایمیل زدم،
و بهش گفتم که در این رابطه سوال دارم.

(یه سوالایی داشتم)،

به من برای اول صبح، دوشنبه (اولین و نزدیکترین وقت ممکن) وقت داد.

راس ساعتی که گفته بود اسکایپ کردیم.

با اینکه ازش نخواسته بودم که اسکایپ کنیم. ولی خوش خواست.
بعدش گفت که این دایرکت و راحته و میتونیم با هم راحت تر ارتباط برقرار کنیم.

خیلی شفاف و روشن حرف زد. هم خودش صحبت کرد، هم به من فرصت داد صحبت کنم.

خیلی متفاوت بود
بعد از یه مدت طولانی که هی یه کاری رو پشت گوش می‌ندازم، امشب انجامش دادم و تمام :) این عمل پشت‌گوش‌اندازی رو کی اول اختراع کرده من نمی‌دونم، ولی دستش درد بکنه الهی! بابت این کار خوب به خودم جایزه دادم. البته حقم بود مجازات بشم، ولی با جایزه بیشتر حال می‌کنم. دو تا فیلم دانلود کردم و هر دوش رو هم دیدم. هر دو رو دوست داشتم، ولی اولی با وجود اینکه ژانرش علمی تخیلی بود، برای من ژانر وحشت بود! Coherence. از دومی هم بسی بسیار زیاد خوشم اومد، تپلی و من! هر
یکی از چالشای اساسی تدریس، نگه‌داشتن/نداشتن حد وسط توی درس‌دادنه. بر این اساس می‌شه استادا رو به سه دسته تقسیم کرد:
۱.سمت افراط قضیه: تا-بیخِش-درس‌دهندگان. این گروه سرفصل رو تا بیخش می‌گن و کلی هم تمرین و تکلیف بار دانشجو می‌کنن. تخصص اصلی این عزیزانِ دل، تربیت ملابنویسه. چه در امر جزوه‌نویسی، چه در بخش تمرین‌های تحویلی. تو گویی یگانه رسالتشون تربیت دستگاه زیراکسه ولاغیر. توجیهشونم اینه که ما وجدانمون راحته که وظیفه‌مونو انجام دادیم و
امروز با دکتر الف قرار داشتم و طبق معمول دو ساعت منتظرش موندم با اینکه قبلش بهم پیام داده بود که ساعت فلان تو مرکز باش. وقتی هم میاد و میبینه من نشستم اما میره به کارهای دیگه‌ش برسه واقعا حرصم درمیاد. اما از اینکه الان تو وضعیتی هستم که برای دفاع از پایان نامه‌م  مجبورم باهاش راه بیام و با مشت نخوابونم تو صورتش که یه بادمجون گنده زیر چشمش سبز بشه  ببیشتر حرصم در میاد.از این که یه مدلی‌ام که همه راحت منتظرم میذارن و خیالشون راحته که من باهاشو
ارسطو در واقع یکی از انعطاف پذیر ترین و بی تعصب ترین فلاسفه بوده که فلسفه را کوششی متوقف نشدنی و مداوم برای رسیدگی به همهٔ پیچیدگی های تجربه های انسانی تلقی میکرده و هرگز از پا نمینشسته و همیشه در جستجوی این بوده که بلکه باز هم راههای بهتر برای کنجانیدن آن پیچیدگی ها در افکارش پیدا کند. 
کتاب فلاسفهٔ بزرگ آشنایی با فلسفهٔ غرب ، براین مگی، عزت الله فولادوند ، نشر خوارزمی
مثلا چی میشد من یکی بودم مثل ارسطو. شایدم بشم کسی چمیدونه! 
تا الان داشتم
امروزم گذشت. وقتی اولش فکر کردم به نظرم اومد خوب نبودمو زیاد کار نکردم بعدش اما وقتی کارامو فکر کردم دیدم چقدر انجام دادمو زیادم بد نبود. کتاب جدید تا اینجا که سخت نبود برام. مثل کتاب داستان میخونمش والا بلد نیستم کنکوری بخونمش که اصلا نمیشه گذشته اون دوران کنکوری خوندن من حوصله اشو ندارم :دی  امروز به عکاسیمم خیلی فکر کردم این که چی میشه بلاخره چون دفترمم دارم مینویسم برام یاداوری میشه و پروژه های قبلی خب تو ذهنم میاد کاش خوب پیش بره خیلی نگ
سگ چاوچاو فروشی
سگ چاوچاو نژادی از سگه که بخاطر ظاهر جالب و منحصر به فردش که ما رو یاد شیرها میندازه معروف شده(سگ چاوچاو فروشی). البته چاوچاو علاوه بر ظاهر زیباش ویژگی های شخصیتی فوق العاده ای هم داره که بهتره اونا رو نادید نگیریم.
معرفی سگ نژاد چاو چاو: یه همدم خیلی وفادار و مناسب برای خانواده است چاوچاو ها به صورت غریزی سگ های خیلی تمیزی هستن و آموزش جای دستشویی بهشون راحته استعداد و غریزه سگ نگهبان بودن رو دارن با کسی که ازش مراقبت میکنه یه
سلام در این مقاله سایتی رو به شما معرفی میکنیم که با شطرنج بازی کردن میتونید بیت کوین بدست بیاورید.
در صورت برد شما 8 ساتوشی دریافت میکنید
در صورت مساوی کردن 4 ساتوشی دریافت میکنید
و در صورت باخت هم که هیجی دریافت نمیکنید
طول مسابقه از 8دقیقه تا 1ساعت ممکنه طول بکشه ولی بازم بستگی به مهارتتون داره
کار با این سایت خیلی راحته و اصلا هم سخت نیست.
وقتی وارد سایت میشین بالا یه کادر وجود داره برای نوشتن ادرس والت بیت کوینی شما و وسط سایت هم یه صفحه
شط
1.
ترس میاد همنشین عشق میشه
میگم چرا؟
میگه:«دائم گل این بستان شاداب نمی ماند»
میگم:«پس دریاب ضعیفان را در وقت توانایی.»
فک میکنه:چه دلیلی منطقی تر از همین ترس ک ادم دل به دریا بزنه الان که میتونه دل به دریا بزنه:)

2.
بابا بغلشو باز میکنه
نمیرم بغلش اما سرمو تو دستم میگیرم و میگم نمیتونم...
میمونه رو دلم.
این بغل نرفتنه،چشای سرخ بابا،اونقدر که هنوز بغض شه برام.
اما دیشب وقتی کنارش نشستم دستشو دورم حلقه میکنه
و امروز میپرسه ازم
پشتت گرمه؟خیالت ر
سیستم های مبتنی بر شکست سقف ها بخصوص در بازار سهام و شاخص های بازارها بسیار رایج هستش . که رایج ترین اینگونه از سیستم ها خرید روی شکست سقف سالیانه یا 52 برک اوت روی سقف 52هفته گذشته هستش.
یکی از این سیستم ها که من از یکی معامله گران معروف در کدنویسی و تحقیق و توسعه اش بهره گرفتم ، دارای میزان سود معقول و البته با ریسک بسیار پایین بود . که می تونه ترکیب این دو گزینه برای یک انجام معاملات موفق بسیار مفید و مهم باشه.
من ابتدا سیستم رو روی نرم افزار آمی
روز بیست و پنجم ماه صفر و درست در آخرین روز ماموریتمان محرم شهید شد‌.
بنا بر شرایط موجود خبر شهادت و محل شهادت محرم جز به خانواده و تعداد محدودی از دوستان اعلام نشد و به قول قدیمی ترها آستین بر دهان گذاشتیم و آرام گریه کردیم تا این خبر به گوش نااهلان نرسد.
روز مراسم تشیع محرم من به واسطه حسین با محمد آشنا شدم.محمد شاگرد اول دوره ها بود؛برای همین سعی می کرد نشان بدهد که خیلی راغب به آشنایی و دوستی با کسی نیست.برایم جالب بود که من هم خیلی برای دوس
دوستان برای این که ما بتونیم سایتی رو بسازیم، نیاز به ادیتور داریم 
اصلا IDE چی هست؟ 
خود IDE میاد محیطی رو براتون ایجاد میکنه که تمام نیازهاتونو برطرف کنه
ادیتور چی هست؟ 
ادیتور محیطی که شما در اون قراره که کدنویسی کنید
چندین ادیتور داریم، از جمله :
1. نوت پد خود سیستم 2. Notepad++ 3. Vs Code 4. Dream Weaver 5. Atom 6. Sublime Text 7. ....
در تمام ادیتورهایی که نام برده شد، شما در هر کدوم از ادیتورها که راحت هستید میتونید کدنویسی کنید
دوستان ببینید نمیشه بگیم کدوم ادیتور
سگ چاوچاونژادی از سگه که بخاطر ظاهر جالب و منحصر به فردش که ما رو یاد شیرها میندازه معروف شده. البته چاوچاو علاوه بر ظاهر زیباش ویژگی های شخصیتی فوق العاده ای هم داره که بهتره اونا رو نادید نگیریم.
معرفیسگ نژاد چاو چاو:
یه همدم خیلی وفادار و مناسب برای خانواده است
چاوچاو ها به صورت غریزی سگ های خیلی تمیزی هستن و آموزش جای دستشویی بهشون راحته
استعداد و غریزه سگ نگهبان بودن رو دارن
با کسی که ازش مراقبت میکنه یه رابطه صمیمی و قوی برقرار میکنه
چا
دست میذارم روی شکمم، انگار که یه چیزی توش تکون میخوره
خیالم راحته که بچه ای اون تو نیست چون امکان نداره که باشه،
تکونا بخاطر حبابای نفخه توی شکمم. رفتم دکتر و قطره داد، بعد از هر وعده غذایی ۳۰ قطره با قطره چکان که جمعا میشه نصف قاشق مربا خوری
ذهنم درگیر باباست
ذهنم درگیر خودمه
ذهنم درگیر ازدواجیه که میخوام بکنم و ترس از اینکه به بلوغش نرسیده باشم هنوز
ذهنم دریگر خودمه
درگیر مامان
مامان که انگار افسردگی گرفته، داره میگیره، از اینکه کتاب نمیخ
فروش توله چاوچاو وارداتی
سگ چاوچاو نژادی از سگه که بخاطر ظاهر جالب و منحصر به فردش که ما رو یاد شیرها میندازه معروف شده. البته چاوچاو علاوه بر ظاهر زیباش ویژگی های شخصیتی فوق العاده ای هم داره که بهتره اونا رو نادید نگیریم.
معرفی سگ نژاد چاو چاو: یه همدم خیلی وفادار و مناسب برای خانواده است چاوچاو ها به صورت غریزی سگ های خیلی تمیزی هستن و آموزش جای دستشویی بهشون راحته استعداد و غریزه سگ نگهبان بودن رو دارن با کسی که ازش مراقبت میکنه یه رابطه ص
چندساعتی خونه رو برای راحتی آش‌پزان، تَرک می‌کنم و می‌رم به سمت مسیر تندرستی زادگاهم. حدود ۶ سال پیش، بعد از تجربه‌ی اولین شکست عشقی‌م، این‌جا رو پیدا کردم. یه گوشه‌ی دنج با راه خاکی و سنگ‌ریزه که بین درخت‌ها گم شده بود و تنها همدم‌ش، صدای رودی بود که از اون حوالی می‌گذشت. اون‌موقع‌ها اینقدر شلوغ نبود. به لطف دستگاه‌های ورزشی که همه‌جا نصب می‌کنن، به پاتوق ورزش‌کار دوستان تبدیل شد. به یادگار، فیلم کوتاهی برای ساره می‌گیرم و گوشه‌
بسم الله الرحمن الرحیم
۱)من آدم مذهبی نیستم ولی آدمای مذهبی و سبک زندگیشون رو دوست دارم
۲)بعضی ها معترض شدن که فکر کردی واقعا دختر حضرت علی هستی ؟یا فکر کردی چون سیدی دیگه خیالت راحته؟چرا انقدر سید بودنت رو فریاد میزنی؟بابا علی گفتن ها مادر گفتن ها به بی بی دوعالم به خاطر سیادتم نیست حتی اگر سید نبودم بازم میگفتم پدری ام پدری ام مثل حسن مادری ام...چون شیعه ام عشق ام رو فریاد میزنم و خودم رو دخترشون میدونم.اتفاقا چون سیدم فکر میکنم بیشتر مستحق
سلام 
من دختری 20 ساله هستم. امسال سال سومی هست که میخوام کنکور شرکت کنم. متاسفانه کپی سال های گذشته بودم هیچ فرق چندانی نکردم. بخاطر همین تصمیم جدی گرفتم که امسال حتما برم دانشگاه.
تقریبا 8 ساله که دارم تو شهرمون (شهر نسبتا کوچیک) آموزشگاه علمی و زبان داره و خوب جا افتاده و استقبال خوبی ازش میشه. پدرم میگه برم کارشناسی زبان بگیرم و بیام تو آموزشگاه خودمون مشغول شم و تو کارهای اموزشگاه کمکش کنم، یه درصدی هم از درآمد کل آموزشگاه رو بهم میده. پدرم
بعد از امتحان سر و گردن دیروز دیدم تو دانشگاه نمایشگاه کتاب زدن با تخفیف پنجاه درصد
رفتم اینا رو گرفتم

هر چند دِلُم پی دزیره بود
ولی با تخفیف پنجاه فاکینگ تومن قیمتش بود :/
آقاهه دید منو دوستم خیلی داریم لای کتابا می لولیم و حسرت و آه و فغان
گفت فردا یعنی امروز بیاین
یه بن بهتون بدم
کلا با اون هر وقت خواستین کتاب پنجاه درصد تخفیف بگیرین
امروز رفتم بنه رو گرفتم
امتحانمم بد نبود
یعنی خیلی سخت بود هنو نمیدونم چه گوهی خوردم حوصله چک کردنم ندارم
ب
بالاخره بعد از چیزی حدود یازده ماه یا یک سال دولینگو رو تموم کردم. حالا این به این معنی نیست که دیگه نرم سراغش اما این بار برای مرور میرم تا چیزهایی که تا حدی یاد گرفتم فراموش نشه چون می دونید که زبان گریزپاست :) بسی خوشحالم که به قولم عمل کردم ^_^ 
بیست روز از اردیبهشت ماه باقی مونده؛ شروع کردم به خوندن ینی هیتیت یک و امیدوارم تا آخر اردیبهشت حداقل دو سومش رو تموم بکنم. برای این نمی گم کل کتابو باید تمومش کنم چون با اینکه اولاش خیلی راحته اما نمی
دوره مجردی  با همه عیب هایش ،آدم راحته فقط خودش هست  و خودش ...مثلا اگر صبح تا ساعت ده بخوابی آنقدر برای کسی مهم نیست ،اما وقتی از سینگلی در می آیی یا بقولی رل میزنی ده صبح بیدار شدن میشه یک درد بزرگ ،چون باید برای زندگی آیندمون تلاش کنیم ... و تلاش زیاد مجبورم میکند ساعت شش صبح بیدار شم ...تا چند وقت پیش اصلا برایم مهم نبود شله زرد ،شیربرنج ،حلیم ،آش رشته ،آش دوغ ،چطور پخته میشه اما حالا همه شان را دارم یاد میگیرم همراه با نکات مهمشان که برای مرد
سیستم های مبتنی بر شکست سقف ها بخصوص در بازار سهام و شاخص های بازارها بسیار رایج هستش . که رایج ترین اینگونه از سیستم ها خرید روی شکست سقف سالیانه یا 52 برک اوت روی سقف 52هفته گذشته هستش.
یکی از این سیستم ها که من از یکی معامله گران معروف در کدنویسی و تحقیق و توسعه اش بهره گرفتم ، دارای میزان سود معقول و البته با ریسک بسیار پایین بود . که می تونه ترکیب این دو گزینه برای یک انجام معاملات موفق بسیار مفید و مهم باشه.
من ابتدا سیستم رو روی نرم افزار آمی
سلام دوستان عزیز،،
سایت bitcohitz  از جمله سایت های  کلیکی هستش که با دیدن تبلیغات به شما مقداری ساتوشی میده و متصل به والت فاست هاب هست،یعنی شما باید از قبل، آدرس  بیت کوین خودتون رو در فاست هاب وارد کرده باشید تا موقع برداشت ،ساتوشی هاتون به فاست هاب انتقال داده بشه.
دوستان ،برداشتی ازین سایت خیلی راحته و مقدار برداشتی دست خودتونه ...
براحتی روزانه میشه 1000تا 1500ساتوشی ازش دریافت کنید ،،من روزانه برداشت میکنم و کمتر از چند دقیقه واریز میشه ،خوش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها