نتایج جستجو برای عبارت :

شاهکار بود

کیف چرم شاهکار - کیف چرم طبیعی شاهکار - کیف چرم مردانه شاهکار - کیف چرم زنانه شاهکار -کیف شاهکار

کیف چرم شاهکار - کیف چرم طبیعی شاهکار - کیف چرم مردانه شاهکار - کیف چرم زنانه شاهکار -کیف شاهکار
مجموعه شاهکار در مدت فعالیت خود توانسته :
کیف چرم طبیعی اصل کیف چرم مردانه کیف چرم زنانه مجلسی کیف پول
و کیف اداری و کیف دوشی و کیف کمری چرم و دستکش بوکس چرم و حراج کیف زنانه
و کاپشن چرم مردانه و کیف چرمی سفارش آنلاین محصولات چرمی را از طریق اپلیکیشن و وبسا
بافت شاهکار
⭕️ بافت انواع عروسک ( کوچک و بزرگ ) ،جاکلیدی،جامدادی،دستگیره،اسکاج،لباس،پاپوش،اشارپ و... پذیرفته میشود. ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور ( هزینه پست به عهده مشتری است )جهت سفارش و هماهنگی با ما در ارتباط باشید.t.me/hanimnia
لینک کانال بافت شاهکار
https://t.me/shahkarbaft
دانلود آهنگ ایوان بند شاهکار +متن و کیفیت
موزیک جدید و شنیدنی از گروه ایوان بند با عنوان شاهکار همینک از رسانه بزرگ جاز موزیک…
تنظیم کننده : مصطفی مومنی / آهنگسازی : فواد غفاری
Exclusive Song: Evan Band – Shahkar With Text And Direct Links In jazzMusics
ایوان بند شاهکار
»───♫♫●|●|●♫♫───«ای پریزاده عشق ، رسیدی آخر بهش … !به این که دست ـه سرنوشت … !قلبتو واسه من میخواست»──|♫●|──«بهم بگو سختت نیست انقده جذابیحال ـه من خوبه با حالت … !انقدر از تو گفتماز تو و زیباییت عش
راه اندازی و ایجاد یک شغل که بتوان در کنار آن درآمدی مناسب داشته باشیم همیشه دغدغه یک فرد کارآفرین خواهد بود، اما اینکه شما در کار خود شاهکار کنید و بهترین روند را در پیش بگیرید این یک پیشرفت اساسی نسبت به دیگر رقبای کاریتان خواهد بود، اگر به فکر احداث یک فست فود منحصر به فرد هستید و یا اینکه یک شاهکار زیبا از خود بجای بگذارید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.
بهترین تجهیزات فست فود
بطور حتم مهمترین بخش یک فست فود را می توان آشپزخانه و تجهیزا
نام کتاب: #پیرمرد_و_دریا | نویسنده: #ارنست_همینگوی | مترجم: #بهزاد_جنت‌سرای_نمین | #انتشارات_پر | صدا: #بهزاد_بابازاده | من این #کتاب_صوتی رو از #فیدیبو گوش کردم (۳ ساعت و ۴ دقیقه).می گن یکی از دلائلی که باعث شد همینگوی #نوبل_ادبیات بگیره، نوشتن این کتاب بود. پیرمرد و دریا یه کتاب حدودا ۱۰۰ صفحه ای هستش که همینگوی توی کوبا تالیفش کرده و داستان یه پیرمرد ماهیگیر کوبایی هستش که واسه صید یه نیزه‌ماهی با چالش مرگ و زندگی مواجه می شه..می گن این داستان وقتی
نخستین واکنش ها به «جوکر» تاد فیلیپس:شاهکار است!
صبح امروز اولین نمایش فیلم «جوکر» ساخته تاد فیلیپس در جشنواره جهانی ونیز برگزار شد و نخستین واکنش ها به فیلم پر از تمجید و ستایش است. به گزارش دنیای تصویر آنلاین، منتقدان فیلم را جسورانه، فوق العاده و تلخ توصیف کردند.
یکی از منتقدان در توئیتر نوشت: نمی توانم باور کنم تا این حد «جوکر» خوب باشد. یک شاهکار است. بامزه، تلخ، باحال و پر از خشم. خواکین در نقش جوکر معرکه است.
منتقد دیگری هم نوشته: زمان ب
زیگ زاگ دنیا
دانلود آهنگ جدید زیگ زاگ به نام دنیا
Download New Music ZigZaag - Donya
خودتم میبینی قد من هیشکی دوست نداره نمیتونم ببینم کسی رو تو دست بگذارهبیخیال همه آدمها ببین خودمونو عشقه حتی یه گوشه کوچیک دلت یه پاتوق دنجهدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباشه ما دوتاییهی تورو نگات کنم تو شاهکار خداییدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباش
زیگ زاگ دنیا
خودتم میبینی قد من هیشکی دوست نداره نمیتونم ببینم کسی رو تو دست بگذارهبیخیال همه آدمها ببین خودمونو عشقه حتی یه گوشه کوچیک دلت یه پاتوق دنجهدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباشه ما دوتاییهی تورو نگات کنم تو شاهکار خداییدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباش
زیگ زاگ دنیا

زیگ زاگ دنیا
خودتم میبینی قد من هیشکی دوست نداره نمیتونم ببینم کسی رو تو دست بگذارهبیخیال همه آدمها ببین خودمونو عشقه حتی یه گوشه کوچیک دلت یه پاتوق دنجهدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباشه ما دوتاییهی تورو نگات کنم تو شاهکار خداییدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نبا
دانلود آهنگ دنیا دنیا دنیارو به پات میریزم زیگ زاگ
دانلود آهنگ جدید زیگ زاگ به نام دنیا
Download New Music ZigZaag – Donya

متن آهنگ دنیا زیگ زاگ
خودتم میبینی قد من هیشکی دوست نداره نمیتونم ببینم کسی رو تو دست بگذارهبیخیال همه آدمها ببین خودمونو عشقه حتی یه گوشه کوچیک دلت یه پاتوق دنجهدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباشه ما دوتاییهی تورو نگات کنم تو شاهکار خداییدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم
دانلود آهنگ دنیا دنیا دنیارو به پات میریزم زیگ زاگ
دانلود آهنگ جدید زیگ زاگ به نام دنیا
Download New Music ZigZaag – Donya

متن آهنگ دنیا زیگ زاگ
خودتم میبینی قد من هیشکی دوست نداره نمیتونم ببینم کسی رو تو دست بگذارهبیخیال همه آدمها ببین خودمونو عشقه حتی یه گوشه کوچیک دلت یه پاتوق دنجهدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباشه ما دوتاییهی تورو نگات کنم تو شاهکار خداییدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم
بی‌مقدمه. آلمان‌های اوایل قرن بیستم، در این سه‌چهار قرن گذشته، شاهکار الهی بوده‌اند. شاهکار. نگاه کنید که مرزهای معرفت را چگونه جابه‌جا کرده‌اند. در فلسفه هگل و هایدگر و نیچه و ...، سیاست و جامعه‌شناسی آدورنو و هورکهایمر و هابرماس و مارکوزه و ... (فرانکفورتی‌ها)، اتقصاد مکتب اتریش، دانشمندان بی‌شمارشان؛ اینشتین، پلانک، هایزنبرگ، پاولی، هابر، کربس، مارکس، انگلس و ... .
چرا؟ چرا آلمان‌ها بی‌نظیر بودند؟ چرا آلمان‌ها، "آلمان‌های لعنتی" ب
دیروز دوتا مهمون داشتم که هردو آقا بودن از خیلی نظرا بهتر بود :))) 
مثلا نیاز به نظافت کاریایِ با ظرافت نبود 
چون من واااقعا سختم بود با وجود پسر
 همین که تونستم یه غذای خوب درست کنم و همه کارا رو (آشپزی و اماده کردن ظروف و میوه و فلان) در عرض یکساعت و ربع انجام بدم شاهکار کردم واقعا
ولی وقتی مامانم بخواد بیاد همه چی فرق میکنه D: 
عکس های جدید آرایش قبل و بعد داماد : شیک ترین و زیباترین و جدیدترین
مدل مو و آرایش داماد در قالب عکس های قبل و بعد در گالری تصاویر و فیلم
های داماد در آرایشگاه شاهکار جمع آوری و منتشر شده است . گریم موی داماد
برای پرپشت کردن موهای کم پشت و طاس بخشی از این عکس ها می باشد
پیدورتس رو واقعا میتوان شاهکار دنیای کلیکی برشمرد.سایتی که در بین دیگر سایتهای بی شمار کلیکی بدون رقیب بود و بعد از مدتی که دچار مشکلات داخلی بود دوباره به عرصه برگشته و داره دوران باشکوهشش روتداعی میکنه . این سایت جز بهترین سایت‌های کسب درآمد کلیکی به شمار میاد.

کرت وانه ‌گت … چه فکرایی تو سرش می گذشت وقتی این شاهکار ، سلاخ خانه شماره پنج (Slaughter House 5) رو نوشت ؟؟!!
شاهکار
شاهکار
شاهکار
ونه گات به شیوه ای نو و وسیع در باب تاریخ خشونت انسان می پردازد...
هر بار که شروع به خوندن این کتاب خوب می کردم این جمله تو ذهنم رژه می رفت:
کاش زودتر از این میخوندمت
کاش زودتر از ای
بچه ها
دو سوال
ایا ایران دار جنگ میشه که این همه نیرو دارن وارد ایران میشن و امریکا هم هواپیما اافه میکنه به نیروگاهاش توی میدل ایست؟
چون من میخوام سپتامبر ایران بیام.
و دو
من ازین سه تا پدرسوخته حرومزاده بدم میاد فقط یا شماها هم همین حس رو به اینها دارین؟

این شاهکار بینش پژوهه، و ایشون هم خانومشه که ازش یه سی سالی بزرگتره.

ایشون همون جانداره فقط رنگ عوض کرده.

این حرومزاده هم که معرف حضوره قبلا درباره ش کلی حرف زدم: کامران صحت. اسمش مسعود صفد
احتمالا شاهکار پدر و مادری که به بچه ی پنج ساله شون الکل خوروندن رو شنیدین...یاد کشیک های اطفال می افتم و پدر و مادرهایی که برای درمان اسهال بچه شون بهش متادون میدادن و بچه رو تا لب تیغ مرگ میفرستادن ولی به کوچک مغزشون نمیرسید بچه رو ببرن درمانگاه...پدر و مادری که بچه ی مارگزیده شون رو به جای رسوندن به بیمارستان،میخوابوندن و با تیغ می افتادن به جون بچه که چی?که زهر مار رو در بیارن!
من هنوز هم معتقدم باید افراد متاهل رو از نظر شعور غربالگری کنن و
این چند روز فرصتی شد تا دوباره بعد از حدود ۱۵ سال، سه‌گانه ارباب حلقه‌ها را ببینم. و هنوزم دوست دارم دوباره آنرا ببینم. ارباب حلقه‌ها یک سینمای کامل است. از داستان، کارگردانی، بازیگری، فیلمبرداری، موسیقی، جلوه‌های ویژه و همه‌چیز... یک شاهکار... یک حماسه‌ی ابدی، سرشار امید، حیات‌بخش و بقول خودش، داستانی که باید نسل‌ها برای همه تعریف کرد.
ادامه مطلب
 dota نامی که بدون شک همه شما تا بحال بار ها و
بار ها شنیده اید. عنوانی که از دل یک ابر شاهکار بیرون آمد، پر و بال
گرفت و حالا نامی برای خود ایجاد کرده که هر کسی جرات شوخی با آن را ندارد.
عنوانی که که هیچ وقت تکراری نمی شود و هیچ وقت نیز تمام نمی شود. با وجود
مسابقاتی که از ورزش های فیزیکی در آمد زا تر بوده یا بازی کنانی که بعضا
از فوتبالیست ها نیز مشهور تر هستند. این تنها گوشه ای از عظمت DOTA است.
ادامه مطلب
기생충
انگل
Parasite

+یه بوی عجیبی حس نمی کنی؟
_چه بویی؟
_نمی دونم. بوی آقای پارک میاد!
+مگه آقای پارک بوی عجیبی میده!
_اره مثل بوی مترو، بوی زیرزمین!

(تو یه بویی میدی!)

کوتاه ترین توضیحی که می تونم بدم اینه که اگر دوست دارید یک فیلم کاملا خوب و پخته و عالی ببنید و هم زمان، تمام احساسات و ژانرهای مختلف رو احساس کنید، این شاهکار کره ای رو از دست ندید."

نقد فیلم نجات سرباز رایان ؛
استیون اسپیلبرگ یکی از مهم‌ترین فیلمسازان چند دهه اخیر هالیوود است که سینما دوستان سراسر جهان معمولا کارنامه درخشان او را با چند اثر شاخص و ماندگار به یاد می‌آورند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توانیم به «فهرست شیندلر» و «نجات سرباز رایان» اشاره کنیم.
اگرچه کارنامه اسپیلبرگ با فراز و نشیب‌هایی همراه بوده و برخی معتقدند که او امروزه دیگر کارگردان مهمی محسوب نمی‌شود، اما...
ادامه مطلب
قبلا اوضاع بهتر بود. چیزکی به ذهنمان می زد و توی وبلاگمان می نوشتیمش. الان یک توییت میزنی، میبینی خوب از کار در آمد، توی کانالت هم می گذاری اش. بعد می گویی اصل وبلاگ است. توی وبلاگ هم پستش می کنی. بعد تازه یادت می آید که ای بابا اینها هیچ کدام مخاطبی ندارند اصلا! حالا وقت پست یا استوری اینستاگرام کردنش است!
این وسط مخاطبین مشترک که اذیت می شوند به کنار، کسانی که بیش از دو جا را می خوانند می گویند: اینو ببین! فک کرده شاهکار نوشته از چند جا میکندش تو
دیوار تهران یکی از سایت های درج آگهی هست. سایت دیوار فعالیت خود را از سال 91 شروع کرده و مدل کسب و کار آن پلتفرم دوسویه است.
سایت دیوار مربوط به پورتفولیو کافه بازار است. بلد، دیوار، رسید (که البته فعالیت آن به دلیل انحصارگرایی تاکسیرانی از سمت خود کافه بازار متوقف شد) در این سبد قرار دارند.
دیوار
برخی گمان می کنند که دیوار اولین سایت درج آگهی آنلاین است در صورتی که ایستگاه ، ایران تجارت و لوکوپوک خیلی قبل تر از دیوار وجود داشتند.
در سال های اول
پریروز برای خواهر زاده ام کتاب قصه خریدیم.(من نخریدم یکی از آبجی هام خرید.) داستان درباره ی یه بچه است که کثیفه و می خواد بره حموم.آبجیم براش قصه رو از روی نقاشی های کتاب تعریف کرده و دیروز بعد از چند دقیقه غافل شدن ازش دیده خونه ساکته. می ره سراغ خواهر زاده ام .فکر کنین با چی مواجه میشه؟داشته با داشتن یه قیچی در دست، عکس بچه ی کثیف داستان  رو در میاورده!
آبجیم جیغ زنان گفته : داری چی کار می کنی؟
خیلی ریلکس جواب داده:مااامان عموم..عمووم..کثیف...
(عمو
انیمه Kimetsu no Yaiba یا ترجمه فارسی «شیطان کش» و ترجمه انگلیسی «demon slayer»، یکی از جدیدترین انیمه‌هایی هست که منتشر شده. وقتی لیست انیمه‌های در حال انتشار رو می‌دیدم و به پوستر این انیمه بر می‌خوردم ... از شخصیت اصلی و شیاطینی که تصاویرش منتشر شده بود حدس میزدم که اینم یه انیمه تکراری و خسته کننده هست اما شاید باورتون نشه که این انیمه چقدر عالی و در حد شاهکار روش کار شد و ساخته شد ولی چندتا نکته هست که در موردش جالبه که بدونین برای کسایی که مردد هست
انیمه Kimetsu no Yaiba یا ترجمه فارسی «شیطان کش» و ترجمه انگلیسی «demon slayer»، یکی از جدیدترین انیمه‌هایی هست که منتشر شده. وقتی لیست انیمه‌های در حال انتشار رو می‌دیدم و به پوستر این انیمه بر می‌خوردم ... از شخصیت اصلی و شیاطینی که تصاویرش منتشر شده بود حدس میزدم که اینم یه انیمه تکراری و خسته کننده هست اما شاید باورتون نشه که این انیمه چقدر عالی و در حد شاهکار روش کار شد و ساخته شد ولی چندتا نکته هست که در موردش جالبه که بدونین برای کسایی که مردد هست
دختر انگلیسی دان پسابندری! هنوزم حس قشنگی نسبت به احساس و مطالعه‌ات دارم، هنوزهم میخواهم بدانم کیستی اما به احترام تصمیمت دنبال هویتت نگشتم و نیستم. 
هنوزهم دوست دارم باهات از چیزهای بگم که با دیگرانی که نمی‌دانند و نمی‌خوانند نمی‌شود گفت. 
تو به‌مثابه‌ی احساسِ یک الهه‌ی در شهر گل‌ها که در حین زیباروی فکر زیبایی نه دارند و نه می‌توانند داشته باشند، اما الهه‌ها برخلاف گل هم زیبایند و هم میتوانند فکر زیبا داشته باشند. الهه ی که پسابند
آنکس که بداند و بخواهد که بداند  خود را به بلندای سعادت برساند...آنکس که بداند و بداند که بداند اسب شرف از گنبد گردون بجهاند ...آنکس که بداند و نداند که بداند  با کوزه ی آب است ولی تشنه بماند ...آنکس که نداند و بداند که نداند لنگان خرک خویش به مقصد برساند ...آنکس که نداند و بخواهد که بداند جان و تن خود را ز جهالت برهاند ...آنکس که نداند و نداند که نداند  در جهل مرکب ابدالدهر بماند ...آنکس که نداند و نخواهد که بداندحیف است چنین جانوری زنده بماند...!(وا
سریال "ملکه کی" جزو شاهکار های کره ای است که جهانیان رو انگشت به دهان گذاشت.شاید دوست داشته باشیم از عکس های این سریال به عنوان والپیپر و پروفایل استفاده کنیم.
پس چندتا عکس خواستم براتون بذارم که با کپی ازشون می تونید به عنوان پروفایل و والپیپر استفاده کنید.امیدوارم مورد استفاده قرار بگیرد. 

برای تماشای عکسها به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

ادامه ی مطلب
این ترانه رو اگه وقت کردین حتما گوش کنین و ترجیحا کلیپش رو ببینین:

xumar qedimova yuxuma gir
زومر قدیمووا، یوخوما گیر (یوکوما گیر)، یعنی به خوابم بیا.

یه خانمیه، که خیلی خیلی زیبا میخونه.

تمام خستگی های من رو میبره.

این زن رو واقعا توی این صد سال اول زندگیم دوست داشتم.

کلیپ افیشالش اینه:

این

این زن، خیلی شبیه نوه عمه بابامه، همون که داداشاشو سر اینکه شبیه سینا ولی الله و شاهکار بینش پژوه و کامران صحت (صفدرقلی کفتر ابادی اسم اصلیشه) بود بلاک کر
گویا گوگل دوباره یه شاهکار جدید خلق کرده. کامپیوتر کوانتومی ساخت گوگل تونسته یک مسئله ریاضی رو که قوی ترین ابر کامپیوتر دنیا برای حلش نیاز به ده هزار سال زمان داره رو فقط در سه دقیقه ( درست خوندید فقط سه دقیقه!!!!) حل کنه. خبر رو اینجا بخونید.
-------
به نظر میرسه اگر کامپیوترهای کوانتومی به طور واقعی تولید بشن، اون موقع یک کامپیوتر کوانتومی در حد یک لپ تاپ قدرت محاسباتیش میتونه بیشتر از قدرت محاسباتی مجموع تمام کامپیوترهای موجود در دنیا باشه و ای
هفتم ماه مبارک یک روایت ازغم است/بهرحیدر جلوه آن داستان ماتم است/یاورخوب پیمبر عم پاک او وفات/چون ابوطالب همیشه برمحمد مرهم است/درزمانی که پیمبردین خود آورده بود/بر رسالت یارخالص اورفیق محکم است/هم به مکه مقتداو مهتر قوم قریش/ پرده دارکعبه و ساقی برای زمزم است/بوده ایمانش فراوان دردفاع از ولی/شاهکار ونسل پاکش آن علی اعظم است/تسلیت گویم به احمد مرتضی ومهدیش/درمصیبتهای ایشان اشکها هم نم نم است/

خب! این وبلاگ قراره که چی باشه؟ قراره یه جایی باشه که روند فکری من، و چیزایی که برام مهم‌ان توش نوشته بشن و یه تمرینی باشه برای نویسندگی‌ام. بازتابی باشه از هر روزم.
قرار نیست که از توش هیچ شاهکار، و هیچ ناتور دشتی در بیاد. قراره که یه جا برای حرف زدن و لذت بردن از نوشتن باشه، همین و بس.
اسمش چرا رواقه؟
این وبلاگ از نظر سنتی رواق نیست، مجموعه فضای شکل گرفته از تکرار طاق‌ها نیست. نه قراره وامدار سنت باشه، و نه وامدار تجدد - بلکه این اسم به روا

آسبادها، شاهکار حیرت انگیز مهندسی خواف!
یکی از بزرگترین مجموعه‌های خشت، گل و چوبی که از قدیمی‌ترین بناهای این نوع سازه‌ در جهان است را می‌توان آسبادهای خواف دانست که با تلفیق هنر و فناوری یکی از شاهکاری مهندسی ایران باستان می باشد. خواف در نوار مرزی شرق ایران و در 250 کیلومتری جنوب شرقی یکی از تاریخی‌ترین مکان‌های خراسان به شمار می‌آید. 
ریشه‌ی نام شهر نشتیفان که آسبادها در آن قرار دارند، در واقع ترکیبی است از دو واژه‌ی محلی «نش» ب
خلاصه کتاب:
در ۱۹۴۳ شاهکار سنت‌اگزوپری به نام شازده کوچولو  انتشار یافت که حوادث شگفت‌آنگیز آن با نکته‌های دقیق و عمیق روانی همراه است. شازده کوچولو یکی از مهم‌ترین آثار اگزوپری به شمار می‌رود که در قرن اخیر سوّمین کتاب پرخواننده جهان است. این اثر از حادثه‌ای واقعی مایه گرفته که در دل شن‌های صحرای موریتانی برای سنت اگزوپری روی داده است.
ادامه مطلب
خلاصه کتاب:
در ۱۹۴۳ شاهکار سنت‌اگزوپری به نام شازده کوچولو  انتشار یافت که حوادث شگفت‌آنگیز آن با نکته‌های دقیق و عمیق روانی همراه است. شازده کوچولو یکی از مهم‌ترین آثار اگزوپری به شمار می‌رود که در قرن اخیر سوّمین کتاب پرخواننده جهان است. این اثر از حادثه‌ای واقعی مایه گرفته که در دل شن‌های صحرای موریتانی برای سنت اگزوپری روی داده است.
ادامه مطلب
الکس گارلند را برخی با فیلم هوش مصنوعی برجسته‌ی او Ex Machina می‌شناسند، برخی هم با برداشت مغز تیلیت کن او از  Annihalation در باب بیگانگان و عده‌ی غالب نیز اصلا او را نمی‌شناسند. 
ولی من بی‌شک او را تا سال‌ها با شاهکار Devs خواهم شناخت. مینی سریال علمی-تخیل فاخر کمتر شناخته‌ی شده‌ی هشت قسمتی که همین اخیرا قسمت آخرش پخش شد و وقت آن است که از آن تعریف و تمجید کنم.

ادامه مطلب
این پاورپوینت در  14 اسلاید  به شکل زیبا و منحصر به فرد و زیبا طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از تاریخچه شاهکار مهندسی،شهرت جهانی،آدرس پل هفت چشمه،اهمیت تاریخی و سیاسی و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد پل تاریخی هفت چشمه اردبیل در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
- از بیان عزیز، یه سوال دارم. الآن این سطح امنیتی سایت رو بردین بالا یا آوردین پایین؟ چون این حالتی که الآن هست اصلاً جالب بنظر نمیرسه. من زیاد سر در نمیارم ولی قاعدتاً یک سیستم امن نباس تمام اطلاعات ورودی رو ذخیره کنه و بصورت لیست نشون بده، اینطور نیست؟
- هی آپدیت گوشی میاد، (آپدیت هم که نیست، انگار فقط پکهای تکمیلیِ اون شاهکار قبلی در آپدیت آخره، بازم میبینی همونه که بود!) ما هم که وای فای نداریم، به هیچ جایی که وای فای داشته باشه هم نمیتونیم

آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) یک بازی ویدئویی پسا-رستاخیزی در سبک اکشن ماجراجویی و ترس و بقا است که توسط شرکت ناتی داگ ساخته و توسط سونی اینتراکتیو اِنتِرتِینمِنت در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. داستان بازی از این قرار است که در سپتامبر ۲۰۱۳ نوعی قارچ جهش‌یافته در کل ایالات متحده شیوع پیدا می‌کند که انسان‌ها را تبدیل به موجوداتی خطرناک و زامبی‌مانند می‌کند. در حومه آستین، تگزاس، جول که پدری مجرد است به همراه دخترش سارا و برادرش تامی تصمیم ب
انقدر پست نمیذارید بعد از مدت ها رفتم توییتر دیدم دختره از ساق پاش عکس گذاشته ؛ ناامید شدم و  رفتم اینستا دیدم یا سایه داره شعر میخونه یا بحث کریستوفر نولانِ.پیج های علمی و سینمایی عکس فیلم اینتراستلر و افق رویداد سیاه چاله رو گذاشتن و نوشتن : اثبات شاهکار بی بدیل نولان !یک فیلم ضعیف بی معنا پر از غلط علمی و سینمایی رو میگن شاهکار ! گریان شدم و اومدم همینجا پیام های ناشناس تهدید آمیز رو بررسی کردم (:
امروز تو بازار یه خانومی حاضر بود در قبال زرد
بزرگترین مسجد اروپا، امروز، اول شهریورماه، در شهر «شالی» جمهوری چچن افتتاح شد.
به گزارش شریعت نیوز این مسجد با حمایت «رمضان قدیروف»، رئیس‌جمهور چچن و با نام «فخر المسلمین»(افتخار مسلمانان) افتتاح شد و بزرگترین مسجد در سطح قاره اروپا محسوب می‌شود.
این مسجد یک شاهکار معماری اسلامی مدرن است که به سبک چهار ورودی متقارن ساخته شده که ورودی‌ها با یکدیگر مطابقت و در مقابل یکدیگر قرار دارند.
مساحت این مسجد ۹۷۰۰ متر مربع است که ظرفیت ۲۰ هزار نماز
اگر منه یکسال پیش بودم میگفتم بعضی اهنگ ها تاریخ انقضا ندارند . اما منه حال میفرماد ، اهنگ ها تاریخ انقضا دارند همانطور که احساسات آدمی هم . 
اما خب ، بعضی از آهنگها مواد نگهدارنده ی شان بیشتر است ، تاریخ انقضاشان دیر است ، گاهی خیلی دیر ... 
مثل این ... 
مواد نگهدارنده اش همان متن فوق العاده اش است که ادمی را به وجد می آورد، متنی که حقیری چون من با سواد نصفه نیمه اش نتوانسته حتی ذره ای حق مطلب را ادا کند اما بپذیرید ، صاحب عزاست ... 
دوستان اگر اشک
با توجه به اتفاق نظر عمومی سازمان منطقه آزاد کیش ، با شیوع ویروس کرونا در سطح بین المللی و تأثیر آن بر خدمات صنعت گردشگری و همچنین به دلیل لزوم در نظر گرفتن سیاست های مهم بهداشتی این روزها ، بسیاری از آنها هستند. مناسبت های مبتنی بر رویداد و حتی جشن ها و جشن ها یک شاهکار به روش سنتی است.
جزیره زیبای کیش که غالباً یک مقصد مسافرتی در زمینه گردشگری و به ویژه یک مقصد گردشگری محسوب می شود ، این بار همچنین به دنبال برنامه ریزی و ایجاد فستیوالی است که
در مقاله نمای شیشه ای مختصری درباره نمای اسپایدر صحبت کردیم حال در این مقاله قصد داریم جزییات بیشتری از نمای اسپایدر و شیشه اسپایدر بگوییم. تا شما خوانندگان عزیز بتوانید با ذهنی باز متریال نمای ساختمان خود را انتخاب کنید.معرفی شیشه اسپایدر:
علت نام گذاری نمای اسپایدر به این نام دو علت دارد که یکی به دلیل این است که یراق آلاتی که برای اتصال این شیشه اسپایدر استفاده می شود شبیه به عنکبوت هستند از این رو به آنها شیشه های عنکبوتی و در اصل شیشه ا
عمه الان زنگ‌ زد هماهنگ کنه خونه باشم که ساعت و برام بفرسته. بهش گفتم یادتون رفته به خاطر شاهکار اخیرام تا اطلاع ثانوی دیگه هرروز این ساعت خونه ام؟ (:(
دیگه خدا می دونه از پشت تلفن بازم چقد تشکر کردمو قربون صدقه اش رفتم...واقعا اگه نبود بدبخت می شدم.
+ وای شیش میلیون بدهی رو کجای دلم بذارم؟! :((( تا تابستون دیگه یه پفکم نمی خرم...همه رو پس از انداز می‌کنم:)) جون خودم -_-
++ خدایا کمک کن من دیگه از این غلطای زیادی نکنم://
ولی معلم هندسمون یه حرف جالب میزنه
میگه غرور بده ولی سر آزمون مغرور باشید!!
یعنی اینقدر به خودتون اعتماد داشته باشید که اگه دیدید یه سوال رو نمیتونید حل کنید بدونید بقیه ام نمیتونن پس نا امید نشید:/
حالا من میخوام مغرور باشم و بگم اگه من درصد امروزم میشه ده پس درصد بقیه ام میشه ده
هرچند هنوز یه چهار ساعت دیگه باید سر خودمو گرم کنم تا نتایج سومین شاهکار قرنم بیاد:/
میدونم از آزمون اول پیشرفت کردم ولی متاسفانه پیشرفت داره میلی متری صورت میگیره م
یک اثر هنری ، علاوه بر زیبایی هایی که داره، باید مفهوم خاصی رو هر بار ارائه کنه. مفاهیمی چون عشق، زندگی، دوس داشتن، امید، بخشش و ... ذات هنر انتقال مفاهیم از طریق ناگفتنی هاست. نقاشیخط یک هنر اصیل ایرانیه که به شما مفهوم میده. اثر الهی ، شاهکار خانم سارا ارجمند با شعر ماندگار مولانا، جلوه ی دیگه ای داره که دعوت میکنم حتما ببینیدتابلو نفیس الهی ، اثر سارا ارجمند با شعری از مولانا
ادبیات علیه استبداد، یک شاهکار است،
روایت خلق یک شاهکار ادبیست، داستان جنگ ادبیات هست علیه استبداد، نبرد کلمات هست
با دیکتاتوری. 
پاسترناک، دیکتاتوری استالین را از
نزدیک لمس می کند و در فضای اختناق استبداد، آرام آرام داستان دکتر ژیواگو را می
نویسد. با مرگ استالین، به امید چاپ داستانش، کتاب را در اختیار دولت جدید می
گذارد، اما شرایط طوریست که امکان چاپ در دوران جدید هم وجود ندارد. پاسترناک از
روی استیصال، کتاب را در اختیار یک ناشر ایتالیای
کلاغ سپید پایه سوم دبستان هفت کتاب دریک کتاب
کلاغ سپید پایه سوم دبستان هفت کتاب دریک کتاب ...
,ریاضی سوم ابتدایی کلاغ سپید گاج ,7 کتاب سوم دبستان کلاغ سپید گاج ,کتاب کلاغ سپید شاه کلید (3)(گام به گام دروس سوم کلاغ) اثر جمعی از ,کتاب گام به گام دروس سوم کلاغ سپید (شاه کلید3) ,ریاضی سوم ابتدایی کلاغ سپید ,آینت ,شاهکار ریاضی سوم ابتدایی کلاغ سپید • بانک کتاب پایتخت,شاهکار ریاضی سوم دبستان کلاغ سپید ,7کتاب سوم ابتدایی کلاغ‌ سپید 93 فروشندگان و قیمت کتاب ,
امروز تولدم بود و در طی این سال هایی که گذشت اولین بار بود تولدم به جای عزای عمومی مصادف شده بود با یک عید(لعنت به آدم جوگیر!عزای عمومی سه روز،یه هفته،یه ماه نه این که تا ابد!)ولی من مجبور بودم امروز رو به مطالعه منفور ترین درس علوم انسانی یعنی فلسفه بپردازمبا این حال بعد مدت ها یه فیلم دیدم؛پرستیژ،یه شاهکار دیگه از کریستوفر نولان.
پ.ن: ممنون از دوستانی که به یادم بودند. امیدوارم واقعا یک سال بزرگ تر شده باشم(:
ساحل چمخاله یکی از زیباترین و در عین حال شاهکار ترین ساحل های موجود در استان گیلان است که همواره به دلیل برخورداری از طبیعتی بسیار زیبا و ساحلی اروپایی علاقه مندان بسیار زیادی را به سوی خود جذب نموده است، برای آن که بتوانید این ساحل را مشاهده کنید و اطلاعات کامل تری از آن دریافت کنید به مقاله ای از وب سایت گیلی شاپ مراجعه کنید، همچنین ار روی نقشه نیز می توانید به این مکان توریستی و بسیار زیبا مراجعه کنید. با مراجعه به این مقاله می توانید به س
امروز تولدم بود و در طی این سال هایی که گذشت اولین بار بود تولدم به جای عزای عمومی مصادف شده بود با یک عید(لعنت به آدم جوگیر!عزای عمومی سه روز،یه هفته،یه ماه نه این که تا ابد!)ولی من مجبور بودم امروز رو به مطالعه منفور ترین درس علوم انسانی یعنی فلسفه بپردازمبا این حال بعد مدت ها یه فیلم دیدم؛پرستیژ،یه شاهکار دیگه از کریستوفر نولان.
پ.ن: ممنون از دوستانی که به یادم بودند. امیدوارم واقعا یک سال بزرگ تر شده باشم(:

Piano Sonata No.21 in C Major , Op.53 (Waldstein)
I.Allegro con brio
II.Introduzione : Adagio molto
III.Rondo : Allegretto moderato - Prestissimo
مریم صوفی سیاوش

بتهوون این شاهکار خود در دو ماژور را به حامی همیشگی اش تقدیم کرد. نواختن این سونات به تکنیکی درخشان و کنترل ساختار های پیچیدۀ ریتمیک نیاز دارد. شکل اصلی این اثر در دو موومان خلاصه می شود که بخشی بیست و هشت میزانی در میان آن دو، اینترودوتسیونه-آداجو مولتو آتاکا، در اصل جای موومان دوم را به خود اختصاص داده است. کمپف می گوید:«این بخش همچون
صنم
صادق هدایت ان شاهکار دهن پرکنش را اینطور شروع میکند:« در زندگی زخم هایی هست که مثل خوره در انزوا روح را اهسته میخورد و میتراشد. این درد ها را نمیشود به کسی اظهار کرد، چون عموما عادت دارند که این درد های باور نکردنی را جز، اتفاقات و پیشامدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد، مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند ان را با لبخند شکاک و تمسخرامیز تلقی بکنند؛زیرا بشر هنوز چاره و دوایی برایش پیدا نکرده و تنها داروی ان
سریال "ملکه کی" جزو شاهکار های کره ای است که جهانیان رو انگشت به دهان گذاشت.شاید دوست داشته باشیم از عکس های این سریال به عنوان والپیپر و پروفایل استفاده کنیم.
پس چندتا عکس خواستم براتون بذارم که با کپی ازشون می تونید به عنوان پروفایل و والپیپر استفاده کنید.امیدوارم مورد استفاده قرار بگیرد. 

آبشار ماراگون در استان فارس

می توان از آبشار مارگون به عنوان یکی از شاهکارهای خالق هستی در دل طبیعتی وصف نشدنی نام برد، آبشاری مرتفع که در مجاورت شهرستان سپیدان و مرز بین استان فارس و کهکیلویه و بویر احمد قرار گرفته. در ارتفاعات این آبشار هیچ رودخانه ای قرار ندارد و منشا آن چشمه هایی کوچکی اند که از دل کوه جوشیده و به سطح صخره ها راه یافته اند. مارگون عریض ترین و مرتفع ترین آبشار چشمه ای در جهان به شمار می رود. اگر عاشق طبیعت هستید و می خواه
به وقت شام...
بنا به تعاریف و توصیفات بطنیة دوستان ترس داشتم که ببینمش...
هم منتظر صحنه های مشمئز کننده
هم نگران تلخی های سنگین...
اما او حاتمی‌کیا بود...
مرد مرز های میلیمتری...
فرق است بین حماسه تا خشونت...
و چه زیبا این حماسه را به تصویر کشید...
داستان جالبی
شخصیت پردازی حاتمی‌کیایی...
جوان تراز انقلابی...
تنها مشکلکی که درَش دیدم ترسی بود که اواسط فیلم زیاد از حد در دل کاپیتان علی بود...
اما زیبایی فیلم رشد او بود...
بچه تخس اول فیلم...
جوان شجاع آخر...
سیزده سال پیش کمپانی «کپکام» (Capcom) انقلابی را در سبک اکشن ادونچر با بازی «رزیدنت‌اویل»
(Resident Evil) آغاز کرد. بازی که سبک جدیدی را به نام «ترس و بقا» ابداع
کرد. طی سال‌های متمادی پس از عرضه نسخه اول، عناوین بعدی فقط از
استانداردهای قبلی استفاده می‌کردند، ولی در سال 2005 نسخه چهارم بازی راه
خود را کاملا از عناوین قبلی این مجموعه جدا کرد و با افزایش المان‌های
اکشن تبدیل به یک شاهکار شد. پنجمین نسخه از سری بازی‌های رزیدنت‌اویل،
ویژگی‌های اکشن
شما اشرف مخلوقات هستید

شماگل سر سبد و با ارزش‌ترین مخلوقات خداوند هستید. 

برداشت اشتباه از هویت واقعی‌تان نداشته باشید. از این افکاری که «ای کاش کمی بلندتر بودم و یا ای کاش ظاهر متفاوتی داشتم» دست بردارید. 

شما توسط خبره‌ترین نقاش عالم هستی به تصویر کشیده شده‌اید. هنگامی که خداوند شما را آفرید، با خود گفت: «فوق‌العاده است. این شاهکار خلقت من است.» او مُهر تأیید خود را به شما زد. 

ادامه مطلب
قبلا اینجا نوشتم که از وابستگی به آدم ها بدم میاد توی هر زمینه ای خصوصا وقتی یه کاری رو بخوام انجام بدم! 
از بس بی اعتماد به نفس و ترسو بار اومدم که دائم و ناخودآگاه این وابستگی ها پیش میاد و دائم نظرشون رو میپرسم و تایید میخوام واسه کار هام! و بعد که مثلا رفیق نیمه راه میشن چنان آزاری میبینم که نگو و نپرس!
درد دارم درد وابستگی. 
حالا چرا یهو باز اذیتم کرد؟ چون وابسته شدم چون واسه رفتن به کاریابی به یکی از دوستام که اونم دنبال کار میگرده گفتم می
قسمت آخر گات، شاهکار اچ‌بی‌او امشب میاد و ما به زور تونستیم خودمون رو به فصل چهار برسونیم. من تصورم این بود که فصل آخر هشت قسمت قراره پخش بشه و قسمت آخر دقیقا می‌خوره به تعطیلات عید فطر، پس با این شیب که پیش می‌ریم می‌تونیم عیدفطر همگام با دنیا قسمت آخر رو تماشا کنیم. نشد...نمی‌دونم تاثیر گات دیدن‌ه یا نه؛ اما تحمل حتی یکی دو دقیقه از سریال‌های شبانه ماه رمضونیِ تلویزیون هم سخت شده. نه تنها سریال‌های تلویزیون که دیدن هیولا هم اذیتمون می‌
امروز قصد داریم آدرس جدید سایت دانلود روزانه رو برای شما قرار بدیم . برای دانلود فیلم از این سایت می تونید اقدام کنید. همچنین می تونید تمامی فیلم های دوبله فارسی رو به راحتی دانلود نمایید. 
جوکر (2019) 10-10به عنوان بیننده ای که واقعاً به TIFF رفته و شاهد این فیلم بوده است و نمی خواهد به اعتیاد به مواد مخدره اعتقاد داشته باشد ، یک MASTERPIECE مطلق است و ققنوس یک افسانه معتبر است.10 سپتامبر 2019من شخصی بودم که همه اعتیادها و ادعاهای مربوط به شاهکار را به عنوا
در شهر زیبا و تاریخی کاشان خانه ای 190 ساله همچون عروسی زیبا در دل این شهرخودنمایی می کند. این شاهکار هنری توسط سید جعفر طباطبایی که یکی از تجار معروف آن زمان بوده ساخته شده است. این بنا در خود تزئینات مجلل، اصالت معماری و طراحی متناسب با فرهنگ و اقلیم خاص منطقه را دارا می باشد. کل مجموعه خانه طباطبایی دارای ۳ بخش بزرگ همچون بخش اندرونی، بیرونی و مخصوص به خدمه می باشد و این مجموعه بزرگ وسعتی در حدود ۴۷۰۰ متر را به خود اختصاص داده است.

ادامه مطل
اصفهان نصف جهانبهترین زمان دیدن خوب قاپوفصل بهار شایسته ترین زمان هجرت به اصفهان است ; شهر تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد و کم آب . دیدن کاخ خوب قاپو در هوای بهاری اصفهان حالا و هوایی مضاعف گوناگون با دیگر فصل‌ها دارااست . اما برای دیدن تمام جزئییات این شاهکار اصفهان , آخرها فصل تابستان تا اوایل فصل‌پاییز نیز فصل بدی نیست و خنکای هوای کویری اصفهان درطول روز گردشگران را راز سلیقه میاورد . علاوه بر این در‌حالتی که 
 با ما ره صد ساله را یک شبه طی کنید .
سخن گفتن،چیزی بیش از یک سری کلمات است و آدمی از طریق سخن گفتن،شخصیت انسانی خود را به نمایش    می گذارد .
اگر به یادگیری هنر مجری گری،آداب سخنرانی،فن بیان و بداهه گویی علاقه داشته باشید و همچنین مشتاق باشید متوجه خواهید شد همه مشکلاتی که مانع حرکت شما شده اند را از بین خواهید برد؛چون درست سخن گفتن راه درستی است به سوی خودباوری و اعتماد به نفس در همه امورات زندگی و کاری .
رالف والدو امرسون می نویسد : (( هیچ کار
کیا موهاوی جدید مدل 2020 رسماً رونمایی شد 
کیا موهاوی که در ایالات متحده با نام کیا بوراگو شناخته می‌شد، یکی از جذاب‌ترین شاسی بلندهای کره‌ای بود که نسل اول آن با ظاهری شبیه به محصولات فورد و شورولت، توانست طرفداران بسیاری را در کشورمان و سایر نقاط جهان بدست آورد. پس از گذشت زمان نسبتا طولانی، نسل دوم این شاسی بلند در تدارک ورود به بازار است و تصاویر رسمی آن منتشر شده است. برای نخستین بار، در جریان نمایشگاه خودرو سئول 2019، مدل مفهومی کیا Masterpi
مسجد نصیرالملک شیرازمسجدی شبیه به جعبه ی جواهرات. این شاهکار معماری قرن نوزده میلادی جدای از پنجره های مات و زیبایش، شهرتش را مدیون کاشی کاری های استثنایی اش است. در واقع نام مستعارش، مسجد صورتی، حق مسلم این بناست و کاشی های به رنگ رز آن، فضای درونی را دلپذیرتر می کند.

مسجد نصیرالملک یکی از مساجد قدیمی شیراز می‌باشد
مسجد نصیرالملک شیرازمسجدی شبیه به جعبه ی جواهرات. این شاهکار معماری قرن نوزده میلادی جدای از پنجره های مات و زیبایش، شهرتش را مدیون کاشی کاری های استثنایی اش است. در واقع نام مستعارش، مسجد صورتی، حق مسلم این بناست و کاشی های به رنگ رز آن، فضای درونی را دلپذیرتر می کند.

.فیلم سیک30 آپارات فیلم تجاوزهای وحشتناک در حال بارگیری... - جسی google سوپرامریکایی google شاهکار ایران خودروبرای دانلود کلیک کنیدسوپرامریکایی google سوپرامریکایی google play دانلود آخرین ورژن و سوپرامریکایی google play تحمیل اخر اصدار و سوپرامریکایی google play تحمیل للموبایل و ... سوپرامریکای - جستجوی google, سوپرامریکایی سوپر ۸ (به انگلیسی: Super 8) فیلمی علمی-تخیلی و مهیج به نویسندگی و کارگردانی جی. فیلم های سوپری|فیلم سوپر ایرانی|فیلم سکس سوپر|عکس ... دانلود فیلم سوپ
.فیلم سیک30 آپارات فیلم تجاوزهای وحشتناک در حال بارگیری... - جسی google سوپرامریکایی google شاهکار ایران خودروبرای دانلود کلیک کنیدسوپرامریکایی google سوپرامریکایی google play دانلود آخرین ورژن و سوپرامریکایی google play تحمیل اخر اصدار و سوپرامریکایی google play تحمیل للموبایل و ... سوپرامریکای - جستجوی google, سوپرامریکایی سوپر ۸ (به انگلیسی: Super 8) فیلمی علمی-تخیلی و مهیج به نویسندگی و کارگردانی جی. فیلم های سوپری|فیلم سوپر ایرانی|فیلم سکس سوپر|عکس ... دانلود فیلم سوپ
فیلم The roomساخت 2015 و راجع به دختری که در 17 سالگی ربوده میشه و 7 سال جز یک اتاق کوچک جای دیگه ای رو نمیبینهداستان بسیار جالبی داشت که من خوشم اومد.
(اگه بهش فکر نکنی اذیتت نمیکنه
if u dont mind it doesnt matter
تصمیم گرفتیم چون نمیدونیم چیو دوست داریم همه چیزو امتحان کنیم)
فیلم  closer
با بازی ناتالی پورتمن. راجع به برخورد چهار غریبه با هم و عکس العملهاشون
(وقتی برگشتم بهم حقیقت رو بگو
چرا ؟
چون بهش عادت کردم ، چون بدون اون ما یه حیوونیم)
فیلم mother . این شاااهکار بود.
مسجد شیخ لطف‌الله، اصفهاناین مسجد از قرن ۱۷ به عنوان شاهکار معماری صفوی شناخته می شود و شهرتش را مدیون کاشی کاری معرکه و ساختمان پیچیده اش است؛ مدیون بخش هایی از آن که احساس خلوصی که درون آن حس می شود را به غایت می رسانند. 

مسجد شیخ لطف‌الله یکی از مسجدهای تاریخی و شناخته شده شهر اصفهان است

کتاب پیر مرد و دریا نوشته ارنست همینگوی است . من ترجمه محمد تقی فرامرزی را تهیه کردم. کتاب خوب و جذابیه
ارنست همینگوی متولد سال 1899 است. او رمان نویس آمریکایی است که در سال 1961 فوت نمود. کتاب پیر مرد و دریا یکی از آثار مهم او است. نوشتن این کتاب یکی از دلایل عمده اهدای جایزه نوبل سال ۱۹۵۴ به ارنست همینگوی بوده‌است.

ارنست همینگوی در این کتاب به حوزهٔ زندگی پیرمردی چنگ می‌اندازد که روزی قلمرو بزرگ دریا در حیطه اقتدارش بود و عروسکان خوش خرام دری
مشخصات کتاب
نام کتاب: Moby Dick(نهنگ سفید)
نویسنده: Herman Melville(هرمان مِلویل)
سال انتشار: دوران رنسانس آمریکا-1851
داستان های ماجراجویی همیشه مورد توجه خاص کتاب خوان هاست. میشود در کتابخانه ی هر علاقه مند به کتابی،دست کم یک یا دو عنوان از این نوع کتاب را پیدا کرد. کتاب موبی دیک اثر هرمان ملویل یکی از معروف ترین کتاب های سبک ماجراجویی و از شاهکار های ادبیات کلاسیک آمریکاست که برای تقریبا یکصد سال،در لیست کتاب های خواندنی حضور همیشگی دارد.
با ما همراه با
تو هم می دانی نازلی که من این پای کوتاهم را خیلی دوست دارم. یک پای ناقص که بگذارد نقاش بشوی، خیلی بهتر است از دو تا پای سالمی که تو را ببرد دانشگاه افسری. من که نمی لنگم، می لنگم؟ فقط یک هوایی موقع راه رفتن شانه ی چپم زیادی می آید پایین. اگر یک‌جا بِایستم و تکان نخورم، هیچ‌کس نمی فهمد که علیلم و مادرزادی پایم کوتاه بوده است._________________یک شاهکار از محمدرضا شرفی خبوشان. همه ی کتاب ها که نباید جایزه ببرن که موندگار بشن، بعضی کتاب ها در گمنامی موندگا
مشخصات کتاب
نام کتاب: Moby Dick(نهنگ سفید)
نویسنده: Herman Melville(هرمان مِلویل)
سال انتشار: دوران رنسانس آمریکا-1851
داستان های ماجراجویی همیشه مورد توجه خاص کتاب خوان هاست. میشود در کتابخانه ی هر علاقه مند به کتابی،دست کم یک یا دو عنوان از این نوع کتاب را پیدا کرد. کتاب موبی دیک اثر هرمان ملویل یکی از معروف ترین کتاب های سبک ماجراجویی و از شاهکار های ادبیات کلاسیک آمریکاست که برای تقریبا یکصد سال،در لیست کتاب های خواندنی حضور همیشگی دارد.
با ما همراه با
چارلی مانگر در 29 سالگی همسرش درخواست طلاق کرد و تمام دارایی اش را در دادگاه از دست داد.
در 31 سالگی فرزندش به علت بیماری سرطان خون، فوت کرد.
در 37 سالگی مجبور به تخلیه چشم سمت راست شد.
با تمام این گذشته سختی که داشت...
امروز چارلی مانگر، سرمایه گذار مطرح از زندگی اش یک شاهکار ساخته است و الآن دارایی خالص اش 2 میلیارد دلار است.
واقعا زندگی چارلی مانگر عجیب و غریب بوده ، یکم مسیرت سخت شد سریع به فکر تسلیم نباش... طاقت بیار، صبر داشته باش و نشون بده واقع

دانلود سریال هیولا در تلگرام 
نیازی به ترسیدن نیست چرا که این عنوان جدیدترین اثری است که کمدین محبوب قلب ها آقای مهران مدیری قرار در شبکه نمایش خانگی آن را تولید کند، از ویژگی های این می توان به همکاری مجدد پیمان قاسمخانی و مدیری اشاره کرد. همان کسانی که حاصل همکاری آنها شاهکار شب های برره است.
در این سریال که قرار است در 15 قسمت برای شبکه خانگی تولید شود بازیگران بسیاری حضور دارند، این مجموعه که هم اسمش و عواملش نوید یک سریال دیدنی را می دهد
ساعت پنج صبحه و من می‌دونید چرا خوابم نبرده؟ چون دارم به فاکینگ رولز فاکینگ آو فاکینگ دِ گیم فاکینگ میشل لریس فکر می‌کنم، که توی هیچکدوم از سایت‌های دانلود کتابی که می‌شناسم نیست. و من چرا عاشق این مرد شدم؟ چون اول معروف‌ترین کتابش به اسم manhood شروع می‌کنه به وصف هیکلِ فیزیکی خودش. آنچنان خالی از «هر» حسی اینکارو می‌کنه، و آنچنان در اون خلأ تو رو مجاب می‌کنه از هیکلش منزجر بشی، و آنچنان در لایه‌های ننوشته متن به هیچ‌کجاش نمی‌گیره که تو
یکی دو روز پیش بود که تا دیدم فیلم بیست و سه نفر فروش اینترنتیش راه افتاده سریع خریدم و دانلود کردم.. امروز فرصتی دست داد و نشستیم با خانواده فیلم رو دیدیم.... خیلی امیدوار شدم... بعد از فیلم چ شهید چمران که اون هم متوسط به بالا بود خیلی وقت بود فیلم قابل قبول دفاع مقدسی نداشتیم. این فیلم رو میشه بهترین فیلم دفاع مقدسی تاریخ ایران دونست.... خدا قوت به داش مهدی جعفری و گروهش گل کاشتند و البته حاج قاسم عزیز... از دست ندید... حاج خانم و بچه ها هم الحمدلله
فیلم American beauty
درام و سرگرم کننده. اما شاهکار نبود و پایان باز هم داشت تقریبا! 
فیلم the help
راجع به خدمتکارهای سیاه پوستی که تصمیم میگیرن علیه نژادپرستی بجنگن
قشنگ بود. اما باز هم به نظرم میتونست پایان بهتری داشته باشه
انیمیشن up
خیلییی وقت بود میخواستم ببینمش و از دیدنش هم لذت بردم.زیبا بود
فیلم A star is born
این که انقدر معروفه که فکر کنم خودتون دیده باشید.
در کنار داستان فیلم ، به نظرم توجه زیادی به موسیقی های متنش داشته باشید که فوق العاده بود.
لذت
مسجد شیخ لطف‌الله، اصفهاناین مسجد از قرن ۱۷ به عنوان شاهکار معماری صفوی شناخته می شود و شهرتش را مدیون کاشی کاری معرکه و ساختمان پیچیده اش است؛ مدیون بخش هایی از آن که احساس خلوصی که درون آن حس می شود را به غایت می رسانند. 

مسجد شیخ لطف‌الله یکی از مسجدهای تاریخی و شناخته شده شهر اصفهان است

اکثر ما می دانیم فیودور میخایلویچ داستایوسکی  چه شخص بزرگی بوده است .
و چه کتابهای خوبی نوشته است . 
یعنی می شود به اندازه ای داستایوسکی خوب نوشت ، یعنی من هم می تونم مثل همچین نویسنده ای شور و شوق نوشتن رو در خودم بالا ببرم و رمان های شاهکار بنویسم . در ادامه مطلب با ما همراه باشید .
ادامه مطلب
بنای لوتوس که با توجه به 9 بخش جانبی و گنبد خیره‌‌ کننده‌ی مرکزی خود به نام معبد لوتوس نیز معروف است، یک شاهکار معماری به حساب می‌آید. این بنا از سیمان سفید و سنگ مرمر ساخته شده و کل مجموعه به شکل گل نیلوفر آبی به نظر می‌‌رسد. این بنا آنچنان از میان ۹ استخر آبی اطرافش به پا خواسته که به نظر می‌‌رسد هرلحظه امکان دارد شکوفا شود. این معبد که در سال 1986 ساخته شده است و تا کنون بیش از 70 میلیون نفر از آن بازدید کرده‌اند. یکی دیگر از معابد مدرنی که ا
چارلی مانگر در 29 سالگی همسرش درخواست طلاق کرد و تمام دارایی اش را در دادگاه از دست داد.
در 31 سالگی فرزندش به علت بیماری سرطان خون، فوت کرد.
در 37 سالگی مجبور به تخلیه چشم سمت راست شد.
با تمام این گذشته سختی که داشت...
امروز چارلی مانگر، سرمایه گذار مطرح از زندگی اش یک شاهکار ساخته است و الآن دارایی خالص اش 2 میلیارد دلار است.
واقعا زندگی چارلی مانگر عجیب و غریب بوده ، یکم مسیرت سخت شد سریع به فکر تسلیم نباش... طاقت بیار، صبر داشته باش و نشون بده واقع
۱.گفتی که شاهکار شما در زمانه چیست؟
بالله که زنده ماندنِ ما، شاهکارِ ماست...
۲.کاش ما هم‌ جعبه سیاه داشتیم ، بعد مردن معلوم میشد کی از غم مرده کی از ناامیدی...
۳.دردا و دریغا که در این بازی خونین
بازیچه‌ی ایام دلِ آدمیان است
ای کوه! تو فریاد من امروز شنیدی
دردی‌ست درین سینه که همزادِ جهان است
#هوشنگ_ابتهاج
۴.‏ما تنها جوونایی هستیم که سی سال بعد نمیگیم ، جوانی کجایی که یادت بخیر...
تو این حال و هوای متشنج تو رو خدا حواستون به حرفایی که میزنید باشه.
اکثر ما می دانیم فیودور میخایلویچ داستایوسکی  چه شخص بزرگی بوده است .
و چه کتابهای خوبی نوشته است . 
یعنی می شود به اندازه ای داستایوسکی خوب نوشت ، یعنی من هم می تونم مثل همچین نویسنده ای شور و شوق نوشتن رو در خودم بالا ببرم و رمان های شاهکار بنویسم . در ادامه مطلب با ما همراه باشید .
ادامه مطلب
قبلا اینجا نوشتم که از وابستگی به آدم ها بدم میاد توی هر زمینه ای خصوصا وقتی یه کاری رو بخوام انجام بدم! 
از زندگی ساده و رها بی نهایت خوشم میاد و از وابستگی به شدت متنفرم و برای شخص من سمه! چون باعث میشه شلختگی توی همه جنبه های زندگیم ایجاد بشه منم که وسواسم پس بدجوری اعصاب و انرژیم رو تحلیل میبره.
از بس بی اعتماد به نفس و ترسو بار اومدم که دائم و ناخودآگاه این وابستگی ها پیش میاد و دائم نظرشون رو میپرسم و تایید میخوام واسه کار هام! و بعد که مثل
قبلا به دلایلی دوست نداشتم کتاب خارجی (رمان و داستان منظورم است) بخوانم، ولی از دیروز به این نتیجه رسیده‌ام اصلا کتاب خارجی نخوانم. دیروز یک اتفاق برایم افتاد که به این نتیجه رسیدم و آن اتفاق تمام کردن کتاب هفت جلدی آتش بدون دود نادر ابراهیمی بود. حالا برایم مسلم است که تا کتابهای شاهکار ایرانی تا کتابهای جلال آل احمد، نادر ابراهیمی،سیمین دانشور را نخوانم حق ندارم دست به یک کتاب خارجی بزنم. حق ندارم چون حق نیست. من که در حوزه ادبیات کار نمیک
حالم حال ِ آسمان، لحظاتی پیش از یک تگرگ سنگین. حالم حال یک آتشفشان، لحظاتی پیش از فوران. حالم حال اقیانوس، لحظاتی پیش از سونامی. حالم حال ِ زمین لحظاتی پیش از لرزیدن. 
حالم حال ِ جوجه عقابی آماده ی اولین پرواز. حالم حال ِ کره اسبی که تازه جان ِ دویدن در پایش دویده، اما هنوز دویدن را نچشیده ... حالم حال ِ یوز ِ گوشه ای کمین کرده، برای اولین شکار زندگی اش. 
حالم ... حال ِ پیامبری ... دقایقی چند، پیش از بعثتش. حالم حال نویسنده ای، در لحظه ای پیش از خ
برای زیباتر شدن پازل بزرگ زندگی تان از دردهای زندگی و افسردگی‌ها، بعنوان سوخت استفاده نمایید. دردهای زندگی را مثل بنزین اتومبیل نگاه کنید که باعث حرکت می‌شوند و شما را به هر جایی که می‌خواهید می‌رسانند. از آشفتگی های زندگی،  بعنوان یک نعمت استفاده نمایید تا بتوانید به سمت و سوی بهتری از زندگی روانه شوید. سعی کنید به این جملات باور داشته باشید تا بتوانید به آنها عمل کنید.  باور کنید که هر پایانی، مقدمه ای برای یک شرع جدید است. شاید در آن زم
قبلا به دلایلی دوست نداشتم کتاب خارجی (رمان و داستان منظورم است) بخوانم، ولی از دیروز به این نتیجه رسیده‌ام اصلا کتاب خارجی نخوانم. دیروز یک اتفاق برایم افتاد که به این نتیجه رسیدم و آن اتفاق تمام کردن کتاب هفت جلدی آتش بدون دود نادر ابراهیمی بود. حالا برایم مسلم است که تا کتابهای شاهکار ایرانی تا کتابهای جلال آل احمد، نادر ابراهیمی،سیمین دانشور را نخوانم حق ندارم دست به یک کتاب خارجی بزنم. حق ندارم چون حق نیست. من که در حوزه ادبیات کار نمیک
درباره‌ی کتاب صوتی رایگان رستگاری در شاوشنک:
رستگاری در شاوشنک درباره‌ی مرد بی‌گناهی است که به سال‌ها زندان محکوم شده است. او برای حقیقت می‌جنگد و حتی لحظه‌ای امیدش را برای آزادی از دست نمی‌دهدو از تمام بدی‌هایی که در حقش شده انتقام خواهد گرفت اما نه با آن معنی که ما از انتقام می‌شناسیم. او روش خودش را دارد. در قسمتی از کتاب می‌خوانیم:
«زندان جهان افسانه‌هاست یا نه؟ هرکسی زندان خاص خود را دارد: شغل بد، بیماری لاعلاج و... اما انسان‌ها
اگر کسی برنامه داشته باشد که با هواپیما به شهر یا کشوری دیگر سفر کند، اولین مکانی که به آن میرسد ، فرودگاه است. فرودگاه میتواند تعیین کننده نگرش مسافر به مقصد خود باشد . فرودگاه جدید استانبول یک شاهکار است که در حدود 40کیلومتری میدان تکسیم واقع شده است و خدمات و امکانات بسیاری را در اختیار مسافران قرار می دهد.
از آنجایی که ترکیه به یکی از کشور های توریستی و محبوب برای سفر در دنیا تبدیل شده است و جود چنین فرودگاهی ، کاملا ضروری است. دلیل اینکه ا

اتحادیه ابلهان
اتحادیه ابلهان یکی از بهترین و شیرین ترین کتاب های بود که تا کنون خوانده بودم و احتمالا خواهد بود.
طنز شیرینی داشت. طنزی که کمی باید با فرهنگ آمریکایی کتاب آشنا می بود. همیشه طنز را دغدغه کامل می کند. این کتاب پر از دغدغه بود.
عاشقانه‌کتاب را خواندم و شخصیت ایگنیشس مثل برادرم بود. مانند برادرم شده بود. گاهی با او همدردی می کردم.
با او گاهی هم اندیشه بودم. این‌کتاب به شدت پیشنهاد می شود. اولین بار با داستان عجیبش جذب این‌کتاب ش

اتحادیه ابلهان
اتحادیه ابلهان یکی از بهترین و شیرین ترین کتاب های بود که تا کنون خوانده بودم و احتمالا خواهد بود.
طنز شیرینی داشت. طنزی که کمی باید با فرهنگ آمریکایی کتاب آشنا می بود. همیشه طنز را دغدغه کامل می کند. این کتاب پر از دغدغه بود.
عاشقانه‌کتاب را خواندم و شخصیت ایگنیشس مثل برادرم بود. مانند برادرم شده بود. گاهی با او همدردی می کردم.
با او گاهی هم اندیشه بودم. این‌کتاب به شدت پیشنهاد می شود. اولین بار با داستان عجیبش جذب این‌کتاب ش
انتقام گیرندگان عزیز؛حالتون خوبه؟وجدانتون آسوده اس؟راحت سر روی بالش می گذارید ؟خیالتون چی راحته؟الان باد به عبغبتون امده؟هنوز....این فرق شما و آمریکاست، آمریکا بزرگترین فرماندهتون میزنه بدون اینکه دیواری بریزه و شما توی یک حرکت انتقامی حدود سیصد نفر از خودمون پر پر میکنید. هنوز به عقیده خودتون پایبندید یا بس نیست باز کشته می خواهید؟؟ اینها هم اغتشاشگر بودن؟؟!!خطای انسانی بود!!!!!!به این عقیده رسیدم هر عقیده ای قابل احترام نیست...فردا روز نو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها